Нові повітронагрівачі

Нові повітронагрівачі: компактні та ефективні.  Початок нового опалювального сезону компанія Flowair зустріла розширенням модельного ряду водяних опалювальних апаратів. Найбільш компактний  та економічний повітронагрівач  LEO FB 15 номінальною потужністю 17 кВт і апарат  LEO FB 95 потужністю в 100 кВт, що завершує модельний ряд
Конструкція яких ґрунтується на сполученні металевих і пластикових елементів. Завдяки цьому вдалося створити пристрій, що поєднує у собі як високу потужність і функціональність, так і естетику.
Для взаємодії з апаратами були передбачені два типи керування: інноваційна система M, що грунтується на плавній автоматичній адаптації потужності опалювального апарата до мінливих умов у приміщенні а також система S, робота якої полягає у взаємодії опалювального апарата з термостатом On/Off.


Завдяки універсальності і можливості застосовувати їх на об’єктах будь-якого типу опалювальні апарати серії LEO FB викликали великий інтерес у проектних організацій і досягли успіху на  ринку. Саме тому фірма Flowair прийняла рішення розширити гаму своєї продукції, включивши в неї апарати FB 15 іFB 95. Як і все обладнання цієї серії, нові опалювальні апарати  LEO FB характеризуються високою ефективністю і невеликими габаритами.

Наприклад, опалювальний апарат LEO FB 95 має продуктивність 8 500 м3 /год і досягає потужності100,1 кВт; для пристрою розмірами 600 х 1 175 х 350 мм (В/Ш/Г) ці параметри відносно високі

Завдяки довгому струменю повітря — 33 м — опалювальний апарат LEO FB 95 чудово підходить для опалювання дуже високих об’єктів великої площі. Крім того, коли в будинку існує проблема з розміщенням необхідної кількості апаратів для ефективного забезпечення потреби в теплі ідеальним рішенням є застосування меншої кількості апаратів більшої потужності таких як LEO FB 95. Безумовна перевага полягає в тому, що кількість керуючої автоматики буде меншою, а системи водопостачання й електроживлення простішими.

На відміну від LEO FB 95 апарат LEO FB 15 спроектований з урахуванням його застосування на невеликих об’єктах. FB 15 має теплову потужність 17,4 кВт і продуктивність 2 000 м3 /год. Він оснащений дворядним теплообмінником, що забезпечує значне підвищення температури повітря, що нагнітається, і швидке досягнення теплового комфорту в холодному приміщенні. Збільшений проміжок між ламелями теплообмінника дозволяє зберігати оптимальні параметри роботи апарата у середовищіде може з’явитися невелика запиленість.Тому ці опалювальні апарати найбільш доречно використовувати на таких об’єктах, як невеликі станції техобслуговування автомобілів. Розширений модельний ряд апаратів LEO FB дозволяє застосовувати більшу кількість апаратів невеликої потужності чи меншу кількість апаратів великої потужності залежно від потреб конкретного об’єкта, а широка гама продукції гарантує можливість створити максимально оптимізовану і правильно функціонуючу опалювально-вентиляційну систему, що ефективно забезпечить тепловий комфорт на всьому об’єкті торії, столярні майстерні тощо. Опалювальний апарат LEO FB 15 може бути оснащений осьовим вентилятором з електронно-комутованим двигуном (технологія EC). Дуже високий ККД вентиляторів цього типу обумовлює значне зниження споживання електроенергії, що для апарата  LEO FB 15 типу  M складає лише 57,5 Вт. Крім того, поєднання технології  EC із системою  M надає можливість додаткової економії енергії та оптимізації роботи апарата.
Як додаткове оснащення для опалювальних апаратів серії  LEO FB пропонується спеціально спроектована монтажна консоль, що полегшує їх установлення. Вона дає змогу встановлювати апарат на стінах, перекриттях, а також на стовпах і колонах. Завдяки досягненню високого коефіцієнта корисної дії, здатності ефективного відбирання тепла у теплоносія і можливості застосування системи M розширений модельний ряд опалювальних апаратів серії LEO FB чудово підходить для роботи з інноваційними низькотемпературними системами опалення, що взаємодіють, наприклад, із тепловими насосами. Таким чином апарати задовольняють вимоги щодо ощадливого споживання енергії опалювальними системами, що відповідає сучасним тенденціям.