Ліноліум

Ліноліум — це практичність продуктивність та ефективність, що забеспечує втіленню найкращіх технічних рішень,  ефективной експлуатація, вигідной  інвестиція, легкого укладання та  догляду.
Причини для вибору лінолеуму.

Він чудово виглядає! Дарує емоційне Задоволення і комфорт. Не стримуйте Ваше натхнення! Широкий підбір Кольору, візерунку, текстури  поверхні. Висококласний лінолеум  пропонує Вам  фантастичні комбінації кольорів і дизайнів.

Він практичний!Один рух — і Ваша підлога чиста! Міцний, стійкий до вологи, легкий у догляді,  підходить для будь-якої кімнати Вашого будинку.

Він комфортний! Відчуття м’якості та теплоти під ногами —  суцільне задоволення від ходіння.

Він безшумний! Завдяки своїм неймовірним характеристикам і  еластичності лінолеум  поглинає шум під  час ходіння.

Він надійний! Лінолеум є одним з найнадійніших на  сьогодні, стійким до зношування в процесі  щоденного використання.

Прекрасний вибір! Вкладаючи гроші в лінолеум, Ви здобуваєте  достоїнства й переваги. Це надійне вкладення  грошей. Широкий вибір кольорів, стилів і  якості! Перед Вами на полицях магазинів широкий вибір з понад 100 різних  декорів!

Стуктура лінолеума

Додатковий захисний шар збільшує термін служби лінолеуму, захищає покриття  від проникнення побутових забруднень всередину  лінолеуму та полегшує догляд за ним. Шар має бути  прозорим, рівним і рівномірно закривати все полотно  покриття, включаючи рельєф.

Захисний транспарентний шар відповідає за зносостійкість покриття. Саме  від його товщини залежить термін служби  лінолеуму й припустима інтенсивність  його використання. Якісний  транспарент має бути прозорим,  безкольоровим,  однорідним за  товщиною по всій  поверхні полотна.
лицьовий спінений шар Основа нанесення малюнка полотна.
Від його якості, рівності й білизни  залежить якість, чіткість і яскравість  малюнка ПВХ-покриття.

Малюнок покриття

Склополотно забезпечує стабільність лінійних розмірів  покриття (стійкість покриття до розтягання  по вертикалі та горизонталі).

Наявність  склополотна в структурі продуктів  робить їх міцнішими, а зовнішній вигляд  набагато кращим, ніж у продуктів без  склополотна в структурі, оскільки  на його поверхні можна  відтворювати цікавіші та  складніші у виконанні  дизайни.

Спінена основа відповідає за гнучкість,  пружність покриття, його  тепло- і шумоізоляцію,  відновлюваність після  впливу різних предметів  меблів або взуття на  високому тонкому підборі,  приховує дрібні нерівності  підлоги і забезпечує  комфорт при ходінні.

Тильний друк.  Допомагає споживачеві  зорієнтуватися з вибором  серед різних виробників  лінолеуму.

Нижній компактний шар Вирівнює спінену основу ПВХ-покриття,  надаючи закінчений вигляд готовому покриттю.  Полегшує відріз і розкрій полотна покриття.