Що положити на підлогу?

Ніщо на підлозі не виглядає так дорого й екологічно, як  деревина, але паркет і ламінат не завжди витримують  навантаження громадських приміщень. Рішення є  — Tarkett. Tarkett — це провідний світовий виробник покриттів для підлоги, що пропонує довгочасні зносостійкі інноваційні рішення для підлоги. Історія Tarkett іде пліч-о-пліч з історією індустрії покриттів для підлоги. Центри досліджень і розробок на заводах Tarkett  перебувають на найвищому рівні свого розвитку і намагаються постійно поліпшувати якість лінолеуму для того, щоб пропонувати ще  більш міцний, екологічний і вигідний споживачеві продукт. Tarkett — єдиний з виробників лінолеуму, що має свою власну дизайн-студію та дизайнерів, які працюють не покладаючи рук, щоб  створити безліч декорів і дизайнів рідкісної краси та витонченості. Від простих до наймодніших, дизайни на Ваш вибір  розкриють Ваші можливості й підкреслять Вашу особистість!
Лінолеум від Tarkett Допомагає створити атмосферу натуральності,  використовуючи при цьому всі переваги вінілових  покриттів. Легке тиснення, завдяки створюваному  рельєфу, наближає дизайн до натуральної деревини,  а додатковий поліуретановий шар і спеціальна  антибактеріальна обробка Sanitized не дозволяють  забрудненням проникати усередину покриття і  перешкоджають розмноженню бактерій. Високі  показники пожежної безпеки роблять дану колекцію  відмінним рішенням для об’єктів охорони здоров’я,  шкіл, дитячих садочків, офісів.

Покриття для підлоги високої щільності
Оскільки щільність відіграє ключову роль у якості покриттів для підлоги, Tarkett пропонує лінолеум, що має щільність до 3,5 кг/м 2 , на  відміну від стандартної середньої щільності 2,0 кг/м 2 . Продукти з великою товщиною в асортименті Tarkett також мають велику вагу.  Це прекрасна гарантія довговічності покриттів для підлоги.

Верхній ЗАХИСНИЙ ШАР
Верхній захисний шар використовується в лінолеумі Tarkett, щоб збільшити тривалість життя продукту і поліпшити його стійкість до  подряпин і вм’ятин. Додаткова захисна обробка поверхні EXTREME PROTECTION, унікальна запатентована технологія Tarkett, перевершує  будь-який стандартний захисний шар, роблячи лінолеум у 7 разів міцнішим.
Додатковий захист EXTREME PROTECTION від Tarkett — це посилена поліуретанова обробка, що робить лінолеум стійким до забруднень  і дуже легким у прибиранні. Такий лінолеум протистоїть подряпинам, впливу абразивних речовин і зношуванню. Додатковий захист EXTREME PROTECTION від Tarkett — це гарантія того, що лінолеум слугуватиме Вам довго і надійно.


З виробничої точки зору, лінолеум Tarkett був розроблений, щоб досягти найкращого балансу між м’якістю і пружністю, роблячи  лінолеум надзвичайно легким для укладання.  Вибирайте серед матових або блискучих, серед різноманітних текстур і рельєфів поверхні, серед безмежної палітри кольорів і дизайнів. За допомогою лінолеуму Tarkett змініть Ваш інтер’єр відповідно до Ваших декораторських бажань. Це найкраще стильне рішення,  що не має потреби в компромісах!

Міфи щодо лінолеуму

Чим товстіший лінолеум, тим краща його якість — невірно!
Зносостійкість вашого лінолеуму жодним чином не залежить від його товщини. Товстий лінолеум може бути занадто м’яким. А чим м’якішим є  покриття для підлоги, тим більше воно може постраждати від вм’ятин і підборів. Однак тонший і до того ж компактніший лінолеум може мати  чудову якість. Наскільки стійким і довговічним може бути лінолеум, залежить від його щільності (співвідношення між товщиною та вагою).
Перевірте також товщину верхнього шару. Насправді, чим товстішим є захисний шар, тим кращою є якість лінолеуму, і тем довше він буде стійкий  до ушкоджень.

Лінолеум важко укладати — невірно!
Лінолеум найчастіше набагато легше укладати, ніж будь-яке інше покриття для підлоги. Він універсальний і підходить для багатьох кімнат:
коридор, кухня, вітальня і спальня. Проте, якщо Ви вирішили купити інший за товщиною лінолеум або якщо потрібного Вам дизайну немає в  потрібній для Вашої кімнати ширині, то тут можуть виникнути труднощі.

Лінолеум — це старомодний продукт — невірно!
Сьогоднішній лінолеум не має нічого спільного з тими першими ПВХ-покриттями 60-х років, які виглядали як дешевий пластик. Створений з  високотехнологічних спеціально розроблених комбінацій полімерних матеріалів, сучасний лінолеум щоденно удосконалюється завдяки  постійним інноваціям.

Будучи продуктом сучасних технологій, лінолеум сьогодні пропонується в необмеженій кількості дизайнів і кольорів, готових доповнити будь-який стиль будь-якого приміщення.