ВІДНОВЛЕННЯ І ВИРІВНЮВАННЯ ФАСАДІВ

Сучасні вироби для відновлення і вирівнювання фасадів, створені на основі білого цементу  з добавками облагороджуючих речовин. Призначені для застосування зовні,  для відновлювальних робіт і для вирівнювання поверхонь фасадів.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ
Перед початком ремонтних робіт слід ретельно перевірити основу. Вона має  бути міцно зв’язаною, сухою, без жирних плям, вільних зерен штукатурки, без  пилу та крихт тинькування. Всі забруднення та незв’язані міцно з основою елементи слід усунути (малюнок).

Глибші виїмки (більше 3 см) заповнити мулярським розчином, відповідно до вимог будівництва.
ҐРУНТУВАННЯ ОСНОВИ
Для збалансування однорідності та поглинальної здатності основи, її зміцнення і покращення адгезії шпаклювальних мас очищену основу слід заґрунтувати ПОЛІМЕРНОЮ ҐРУНТОВКОЮ ГЛИБОКОГО ПРОНИКНЕННЯ (малюнок).

Вона запобігає надто швидкому проникненню води в основу. Таким чином  забезпечує правильні умови висихання поверхневих виробів, а також створює  газо- та паропроникні покриття.

ПІДГОТОВКА ВИРОБУ
Перед використанням шпаклювальну масу слід підготувати, відповідно до нижче вказаних рекомендацій. Передбачену для використання  кількість сухої шпаклювальної маси всипати в ємність з водою у пропорції приблизно − 1 кг сухої маси на 0,3 л води, постійно перемішуючи. Далі вміст старанно  перемішати, найкраще з допомогою мішалки, аж до утворення однорідної, легкої для нанесення шпаклювальної маси без грудок. Готову масу через 10 хв. слід знову  добре перемішати. Для покращення зчеплення розчину рекомендується додати  до води приблизно 40-50%  ПОЛІМЕРНОЇ ҐРУНТОВКИ ГЛИБОКОГО  ПРОНИКНЕННЯ. Приготована шпаклювальна маса придатна для застосування  приблизно протягом 2-3 год. Важливо: переднаступним приготуванням нової партії шпаклювальної маси, потрібно ретельно вимити ємність/відро (малюнок ).

ШПАКЛЮВАННЯ
Приготовану шпаклювальну масу  слід наносити шпателем  з нержавіючої сталі або пластмаси. Шар, який накладається, повинен мати товщину від 3 мм, в окремих випадках (при більших тріщинах) навіть до 3 см. Маса  є стійкою до впливу атмосферних явищ, легко готується, наноситься і шліфується, а отримані поверхні є сніжно-білими і надзвичайно гладкими (малюнок).

ШЛІФУВАННЯ
Вирівняні поверхні, після висихання, потрібно  відшліфувати шліфувальним папером або сіткою і очистити від пилу (малюнок ).

Слід пам’ятати, що фарбувати  поверхні силікатною фарбою треба через 5 днів, а іншими фасадними фарбами –  через 4 тижні.