Гідроізоляція

Фахівці в гідроізоляції Компанія KÖSTER BAUCHEMIE AG  (КЕСТЕР БАУХЕМИ АГ)  спеціалізується на розробці й  виготовленні гідроізоляції будинків.
Будівельні матеріали :

захищають нові й існуючі  будинки від ушкоджень у  результаті проникання

води  зберігають історичну основу  будинків

допомагають створити здоровіший  мікроклімат у нових житлових  приміщеннях.

Компанія KÖSTER BAUCHEMIE AG пропонує  велику програму продукції, тим самим пропонуючи найкращий розв’язок  будь-якої проблеми по гідроізоляції. Це, рівною мірою, стосується й гідроізоляції як нових будинків так, і виконання  ремонтних робіт. Високоякісні й довговічні  гідроізоляційні системи значно  підвищують термін служби споруджень.  Ефективна гідроізоляція,  запобігаючи ушкодження, що виникають під впливом вологи, заощаджує  витрати на ремонт і на  тривалий строк  зменшує витрата енергії.


Системи для ремонту й захисту бетону  фірми KÖSTER охороняють бетон від  впливу кислот або інших хімікатів  і допомагають надійно й экономічно  відновлювати бетон. Фірма KÖSTER BAUCHEMIE AG як  відповідальний виготовлювач надає величезного значення екологічно чистому виробництву. Застосування якісних продуктів у гідроізоляції  будинків гарантує забудовникові захист від збитку,  заподіюваного водою, і тим самим від величезного  невдоволення й високих витрат. Тому девіз компанії –  пропонувати тільки продукти високої якості,  міцності й ефективності. Фірма KÖSTER твердо  переконана в тому, що в якості не може бути  компромісів. Вимоги по якості  стосуються не тільки самих продуктів, але й торкаються  всіх рівнів від досліджень і розробок до закупівлі,  керування, виробництва, логістики й поширення.

Фірма KÖSTER пишається тим, що самостійно й за німецькими стандартами якості  робить усі гідроізоляційні системи й системи для захисту бетону. При цьому  використовується краща сировина з того, що існує на сьогоднішній день. Власні  дослідження, розробки й виробництво гарантують повний контроль над  технічними характеристиками продукції. Властива  гнучкість дозволяє  орієнтувати продукцію на бажання клієнта. Тісний  зв’язок із клієнтами постійно приводить до нових ідей і в підсумку до нових продуктів. Виробництво компанії KÖSTER BAUCHEMIE  AG має сертифікат DIN ISO 9001. Крім того, продукція  регулярно проходить випробування в незалежних інститутах.  Фірма KÖSTER BAUCHEMIE дотримує вимог по охороні  природи й тому застосовує найсучасніша сировина й  новітня виробничі технології. Ще на стадії  розробки продукту враховується його екологічна  безпека. Більшість продуктів не містять у собі розчинників і виявляють мінімально можливий  вплив на навколишнє середовище.
Гідроізоляція – самий економічний        спосіб зберегти цінність будинку. Чому так важлива  якість? Як правило, понад 80% ушкоджень  у будинках, так чи інакше,  відбуваються через  проникнення води.  При цьому в середньому при  інвестиції всього лише близько 5% від загальної суми  будівництва можна  добитися довговічної й надійної гідроізоляції.