Віброізоляція будинків

У зв’язку зі збільшенням тиску вібрації й супутнього інформування населення в умовах шуму й вібрації BSW розробило різноманітний асортименти продукції для віброізоляції й сейсмічної ізоляції. Вироби з дуже еластичної гуми або волокнистого матеріалу гумових гранул Регупол і пінополіуретану Regufoam пропонує ідеальний розв’язок практично для будь-якого будівельного обьекта із проектом  гасіння вібрацій.

Віброізоляція фундаментів будинків 

Будинки можуть зазнати  різними вібраційним коливанням.
Пружні елементи для залізничного транспорту  Залізничні перевезення генерує більшу вібрацію для споруджень, які розташовані поблизу залізничних колій. Проте, є способи, щоб зменшити цей эфект.  Торговельна марка BSW робить більш 30 років пружні компоненти, які зменшують поширення цих коливань.
Матеріали Регупол і  Regufoam від BSW пропонує в цілому 12 варіантів матеріалу. Численні основи будинку були успішно ізольовані від дії вібрації . Матеріал Регупол складається з гумових волокон, гумових гранул (SBR, NBR) і поліуретану, Regufoam  складається з піни  поліуретану.


Regufoam і Регупол   підходять для всіх типів віброізоляції будинків:
стрічкового фундаменту;
крапкової основи;
віброізоляція окремих частин будинку.
Переваги  Висока навантажувальна здатність  Ізоляції підлоги з матеріалів BSW спеціалізується на впливі шуму при високому навантаженні плаваючих підлог. При високих статичних і динамічних навантажень, для ваги від 30 до 50 кн / м ² стискальність їх становить ≤ 1 мм і ≤ 2 мм.
Вологостійкий  Покладений матеріал під підлогою не руйнується від тривалого зволоження. Це робить матеріал, придатний для використання в конструкції підлоги де є ймовірність проникнення вологи.
Офіційно затверджений  Матеріал уже більш 30 років визнаний і сертифікований у Європі .


Віброізоляція основи для верстатів  Небажані ефекти вібрації й ударів відбуваються практично у всіх  устаткуваннях на виробництві.  Пружні опори Регупол і Regufoam  надійно запобігають поширенню вібрації на виробничій ділянці. Розрізняють «активну» і «пасивну» ізоляцію. В активній ізоляції, випромінювання коливань зменшується, у пасивній ізоляції  встаткування  захищене від коливання, що поблизу відбувається. Принцип активної ізоляції джерела переважніше.