Меблі з Recoflex

Нові композиційні матеріали для виробництва меблів і дизайну інтер’єру.
Recoflex — новий композитний матеріал для виробництва литих деталей у меблевому виробництві  й дизайні  інтер’єру. Продукція, що випускається німецькою компанією BSW, була  представлена на виставці Interzum у Кельні, і завоювало  величезний успіх у міжнародному науковому співтоваристві.

Причина успіху нового еластичного матеріалу деревини полягає в перевагах матеріалу для виробничого процесу в меблевій індустрії.  У відмінності від традиційного матеріалу застосовуваному для криволінійних виробів, де раніше зігнуто кілька тонких шарів склеєні, таких як фанера, MDF, Recoflex спростив створення складних елементів. При зниженні клейових з’єднань, значно скоротив  промислові цикли  обробки.
Області застосування:
— Закруглені вироби для виробництва меблів, інтер’єру, будівництва;
— Використовуємо в ізоляції шуму стін ;
— Звукоізоляція підлоги ;
— еластичні елементи покриттів  спортивних  підлог.
Важливі властивості: Еластичність, Тривимірна деформація, Мала вага, Співвідношення ціни і якості, Водостійкість.

Еластичність

Еластичність Recoflex виходить за рахунок спеціального состава матеріалу. Дерева, пробки, латексу й гранул з поліуретановим наповнювачем. Покриття — від 0,5 мм фанери, МДФ, ДВП і т.д., приводять до необхідного розміру.
Пластичність Recoflex може бути сформований у трьох вимірах. Recoflex може бути використаний як для великомасштабних просторових елементів у дизайні інтер’єру, а також при малих радіусах для фурнітури й аксесуарів для будинку або офісу.
Вага

Вага Recoflex від 440 кг / м ³ .
Екологічність

Екологічність Recoflex виправдане насамперед його составом.  Рівні викидів формальдегіду проводяться лише 0,005 промілів.

Водостійкість Recoflex показав збільшення обсягу у воді, після 72 годин. У той час як МДФ і ДСП в обсязі приблизно на 20 відсотків, збільшення Recoflex становить менш одного відсотка.
Матеріал простий в обробці будь-яким столярним інструментом, при цьому точність запланованої деталі гарантовано. Recoflex виробник доставляє у формі аркушів розміром 2,500 х 1,250 мм (стандарт), при цьому доступні всі кольори Ral кольорів. Recoflex також має матову поверхню пористість і високі звукоізоляційні властивості, що також дозволяє використовувати даний матеріал як облицювання підлог, або стін, перегородок.