Що таке розумний будинок

Електронна система технології майбутнього Розумний будинок,  дає зовсім нове розуміння комфорту й безпеки.  І будинок наш «живий»
Завдяки системі індивідуально запрограмованих датчиків у будинку, дозволяє інтелектуальній організації повсякденного життя з погляду безпеки, екології, економіки й комфорту. Таким чином, він знає звички й переваги своїх власників. Установка Smart House бере на себе повний індивідуальний і характерний  ритм життя свого власника.
Технологічне чудо відбувається через установлені пристрої, що входять до складу системи.  Система дозволяє управляти електричною й тепловою енергією в домашніх умовах за допомогою одного пульта дистанційного керування або за допомогою будь-якого смартфона. Це дозволяє управляти одночасно всіма кондиціонерами, центральним або місцевим опаленням, висвітленням, безпекою.  Система орієнтована на оптимальне використання споживачами електроенергії в будинку. При правильному програмуванні може бути досягнуте до 30% економії електроенергії й тепла.  При відсутності хазяїв, Розумний Будинок опікується про безпеку майна. При активованій системі спустить захисні жалюзі, включить сигналізацію.

Доречно відзначити, що будинок знає заздалегідь, коли повернеться власник і відновити всі функції до повернення, щоб зустрітися з ним у затишній атмосфері.
Система інтелектуального будинку, є надзвичайно гнучкої, що дозволяє клієнтові використовувати різні інтерфейс для керування Wi-Fi, веб, IR, RF, Bluetooth. Таким чином, використовуючи веб-інтерфейс і наявність моніторингу Інтернету,   управляти будинком можна з будь-якої частини світу. Ще один варіант для «спілкування» з будинком власника здійснюється через SMS. Smart House може відправити SMS власникові з інформацією про рух у будинку, наявності диму, газу. Розумний Будинок це система, яка повністю інтегрується із системою безпеки в будинку.

МОДЕЛЮВАННЯ ПРИСУТНОСТІ
З метою безпеки інтегрована цікава особливість — Моделювання присутності. У той час як власники відсутні, будинок продовжує «жити» активним життям, виконуючи різні сценарії:
у деяких приміщеннях будуть рухатися жалюзі
буде вмикати телевізор або аудиосистему.  Найголовніше, щодня, ці дії будуть різними в різний час.   Використання системи Розумний будинок є кращою довгостроковою інвестицією з високою віддачею в забезпеченні безпеки, комфорту й економії тепла й електроенергії.