Екструдований пінополістирол

Що таке полістирол?
Полістирол є полімером з мономера стиролу, рідких вуглеводнів, які серійно робимо з нафти в хімічній промисловості. При кімнатній температурі, полістирол, як правило, твердий термопластичний, але може плавитися при високій температурі для литва або екструзії. Полістирол був випадково виявлений в 1839 році аптекарем у Берліні Едуардом Симоном. До 1845 англійський хімік Джон Блит і німецький хімік Серпень Вільгельм фон Гофман   перетворили стирол  без з’єднання кисню. Компанія IG Farben почала виробництво полістиролу в Людвигсхафене, Німеччина, близько 1931 року, для відповідною заміною литого цинку на той час. Успіх був досягнутий, коли вони розробили реактор, в якому екструдований полістирол через нагріту трубку отримали у вигляді гранул.

Чистий твердий полістирол є безбарвним, жорстким пластиком з обмеженою гнучкістю.  Найбільш поширене застосування полістиролу,  як пінополістиролу(EPS). Пінополістирол робиться з суміші близько 90-95%% полістиролу і 5-10%% газоподібних піноутворювачів, найчастіше пентан або вуглекислий газ. Твердий пластик вспенивается за рахунок використання тепла, як правило, пара. Екструдованого полістиролу(XPS), який відрізняється від пінополістиролу(EPS), широко відомий під торговими марками пінополістиролу, FIBRAN і так далі порожнечі заповнені повітрям дають йому низьку теплопровідність. Це робить матеріал ідеальним в якості будівельного матеріалу.

Теплоізоляційні плити з пінополістиролу мають високі  ізоляційні властивості:
Щільність матеріалу : 14 — 16 кг / м 2, 16 — 18 кг / м 2, 18 — 20 кг / м 2;
Товщина: від 1 до 10 см;
Розмір: 0,50 х 1,00 м і 1,00 х 2,00 м;
Матеріал може бути вироблений в стандартних розмірах по індивідуальному замовленню.
Сфера застосування : У інтегрованих системах теплоізоляції фасадів, ізоляції  скатних дахів.

Переваги: Відмінні теплоізоляційні властивості; Проста установка; Економія коштів; 100%% вторинна переробка; Запобігає утворенню конденсату і плісняви;
Висока механічна міцність і стабільність розмірів; Хороша паропроникність — дозволяє стіні » дихати»; Не токсичний (використовується для упаковки продуктів харчування і медикаментів); Висока і рівномірна щільність за усім обсягом.

Калькулятор розрахунку пінополістирольних плит Техноніколь