Боротьба із шумом

Наявність шуму, відсутність простору, безладдя — це ті складові, які, звичайно, не повинні відбуватися в добре розроблених і продуманих офісних приміщеннях.
Умови експлуатації будинків у дуже великому ступені залежить від якості й ефективності. Наприклад, сучасні звуковбирні стіни, стелі або накладки дозволяють розроблювачам значно скоротити існуючі  майже в кожному офісі високого рівня шуму. Ретельно підібрані матеріали прекрасно усувають луну й зводять до мінімуму передачу звуку не тільки між сусідніми приміщеннями, але й поверхами.

Мода на екологію в офісних будинках
Переважна мода екологічної схоронності протягом декількох років досяглася офісів. Сьогодні звичайний офіс у західних країнах не буде залучати орендарів. Багато компаній беруть участь у природоохоронній діяльності, і шукають будинку, який буде зберігати навколишнє середовище. Особливе  значення синоніма енергозберігаючий, у свою чергу означає більш низькі витрати на зміст офісу.

Одна з багатьох і в той же час енергозберігаючих функції присутні в багатьох офісних будинках — інтелектуальна система клімату-контролю. Це означає, що всі вікна будинку, мають спеціальні датчики, які автоматично роблять кондиціювання повітря.

Крім того, важливою частиною інтер’єру офісу стає усе більш живі рослини. Рослини в офісному приміщенні виглядають більш привабливими,  роблять його більш дружнім до людині. Крім того, контакт із природою приносить із собою безліч додаткових корисних ефектів: позитивний вплив на нервову й імунну системи.