Виготовлення кухні на замовлення

Підібрати правильно кухонний гарнітур, враховуючи квадратні метри кухні, украй складно, тому що не правильно оформлений простір у майбутньому створить незручність, для всієї родини.

Проектувати простір під кухонні меблі потрібно із самого початку, тому як кожна кухня це — індивідуальний прояв основних характеристик, властивих своїм хазяям.

Основні кроки для правильного вибору кухні
У першу чергу, проводять вимір кімнати, з обліком дверних і віконних прорізів, розташування раковини, газової грубки й інших опалювальних і водонагрівальних приладів.  По-друге, заздалегідь продумується, розташування шаф, при цьому непотрібне забувати, що навіть маленька кухня, повинна бути функціональна, і максимально простора. Грамотно сплановане приміщення, запорука успіху.
Типи кухонь:
Пряма — корпусні шафи розташовані уздовж однієї стіни;
Г-Образна (кутова)- кухонні шафи, розміщаються на двох стінах;
П-Розміщення, при даному типі компонування задіються стразу три стіни, треба розуміти, що стіни повинні бути ідеально рівними;
Острівець, такий тип усе більше набирає популярність серед сучасних домогосподарок, при оформленні задіються більше квадратних метрів.

Після  вибору певного типажу, потрібно буде подбати про майбутній стиль виконання, найчастіше це залежить від застосовуваних різних меблевих матеріалів при виготовленні кухонних фасадів (МДФ, дерево, ОДСП, пластик).

Виготовлення корпусних меблів під замовлення
Більшість людей воліють звертатися за виготовленням нестандартних меблів до приватних майстрів. Кваліфіковані меблеві фахівці, допоможуть вирішити питання з нестандартними меблевими виробами.  Багатьом споживачам цікаве питання формування основної вартості майстром, при виготовлення кухні на замовлення. Чому одні вважають дані послуги,  занадто дорогими, інші напроти: дешевим у відмінності від магазинних пропозицій.

При замовленні корпусних меблів ціна матеріалу відіграє основну значиму роль.  Треба розуміти, що вартість кухонного гарнітура залежить не від шафи корпуса, де найчастіше при виготовленні застосовне ДСП, а від вибору матеріалу на дверцята (фасади) і стільницю.

Але й ще у висновку, відзначимо те, що ціна роботи з виготовлення замовлення однакова пропорційна вартості використовуваних усіх матеріалів. Транспортні витрати, як правило, розраховуються окремо.