Рідке скло

Збільшити властивості відштовхування води й жиру, у меблевих виробах сьогодні можливо з використанням різних нанотехнологій. Наноматеріали, здатні зменшити ерозію й зношування поверхні, захистити від плям.

В останні роки, нанотехнології, застосовні для розробки й виробництва різних видів скла, таких як стекло-хамелеон (тонізоване скло), стекло з теплоізоляційними властивостями (на основі відбиття або поглинання інфрачервоного випромінювання) і стекло біоцидної дії. Подібні розробки, знаходять усе більш широке застосувань у сучасній меблевій індустрії. Іншою областю, є застосування антимікробних і самоочисних покриттів. Ці матеріали є досить дорогими й використовуються в покритті меблів у медичних установах, де потрібно, запобігти поширенню інфекції, у харчовій промисловості й навіть у суспільному транспорті.

Рідке скло

Рідке скло застосовується для поліпшення якості меблів, направлене на зниження ремонту й технічного обслуговування. Рідке скло також використовується як основний компонент у фарбах, для покриття, забезпечуючи виріб високою стійкістю до подряпин, у результаті чого відмінно підходить для використання в кухні будь-якого типу.

Найближчим часом нові матеріали можуть відігравати основну роль надалі підвищенні міцності меблів, а також у розробці розв’язків для більш екологічно чистого використання.