Догляд за м’якими меблями

Перше чищення оббивки м’яких меблів повинно бути виконане не пізніше чим через два місяці після використання. Один раз у тиждень слід проводити очищення за допомогою пилососа, мінімум два рази в рік треба проводити повне очищення з використанням миючтх засобів. Свіжі плями й бруд слід видаляти негайно сухою тканиною або очистити за допомогою рекомендованого засоба.

Один із самих популярних методів  із застосуванням устаткування й популярних мийних засобів, припускає використання хімічно активної рідини, яка розчиняє залишки бруду, а потім всмоктується пилососом, у результаті одержуємо чисті й ароматні меблі. Представлений на ринку пароочисник,  є набагато більш ефективним, чому звичайні пилососи  в будинку. Комбінація мийного засобу разом з пилососом  дозволяє одержати чистий ефект.

Різні не спеціалізовані для меблів, мийні засоби можуть порушити структуру оббивки й сприяти швидкому знебарвленню тканини.

Догляд за шкірою
Шкіряні меблі з віком стають усе більш і більш елегантними. Ви повинні опікуватися про неї, щоб вона служила протягом багатьох років. Натуральна шкіра вимагає такого ж відходу й попереднього зволоження при очищенні, як і меблі із тканинною оббивкою.

Використовуйте губку й піну, це найбільш ефективний спосіб, тому що піна глибоко проникає в пори шкіри, виштовхуючи при цьому бруд. Після кожного очищення, виріб зі шкіри повинен бути покритий захисним кремом, у результаті чого утворюється тонкий відразливий захисний шар.

Для чищення шкіряних меблів, не треба ні за яких умов використовувати розчинники або спирт, тому що вони руйнують захистний шар і піддають швидкому знебарвленню.