Ванна кімната

У далекому минулому залишився непоказний і темний «куточок самоти», як і примітивні способи для побачення з водою. Сьогодні для нас звичні просторі, світлі і стильні приміщення, де ми знаходимо позбавлення від стресу, викликаного стрімким ритмом життя. Наша ванна кімната вже
давно виконує не лише своє функціональне призначення.
Тепер це — особлива, особиста частина простору, яка відбиває
смак і стиль людини. Як правило, ванна кімната набагато більшою мірою, чим інші приміщення, впливає на фізичне і духовне самопочуття людини. Тому в ній важливий будь-який нюанс, кожна деталь — від ергономіки і стилю обробних матеріалів до сантехніки, меблів і аксесуарів.

Як і з чого розпочинати?

У цьому помилитися дуже легко. Наприклад, розпочавши відразу з вибору
ванни або душової кабіни. Може статися так, що ці предмети затруднять роботу над загальним дизайном або ж просто не залишать
місця. Неприємний сюрприз може піднести і куплена «по акції» сантехніка, яка не відповідатиме системі зливу води у вашій ванній кімнаті. Таким чином, вигідне на перший погляд придбання виявиться абсолютно даремним. А уявіть, що, піддавшись швидкоплинному пориву, ви купуєте шафу, що сподобалася вам, з дзеркалом — і тут з’ясовується, що
той абсолютно не вписується ні в інтер’єр, ні в розміри.
Порівняно з роботою над іншими приміщеннями, облаштування ванної кімнати — процес куди складніший. Красивим, але непотрібним речам тут немає місця. У свою чергу, функціональні, розміщені предмети здатні викликати відчуття дискомфорту. У будь-якому випадку, тільки комплексний підхід до рішення простору гарантує відмінний результат.

Для того, щоб з найбільшою віддачею використати свої засоби і час, уникнувши образливих несподіванок, комплектацією ванної кімнати слід займатися в певній послідовності.

1. Спочатку треба визначитися з основним призначенням приміщення. Що це буде? Вишукана зона релаксації або черговий пункт для старту і
фінішу в щоденній гонці? Ви мрієте насолоджуватися королівським спокоєм або хочете швидко отримати заряд свіжості і енергії? Безумовно, будь-які бажання потрібно порівнювати з можливостями, тобто — з розміром приміщення і бюджетом. Але у будь-якому випадку професійний  дизайнер або консультант допоможуть вам знайти компроміс.
2. Наступний крок — вибір єдиної візуальної концепції приміщення. Прийнятий вами стиль продиктує вибір усього іншого — обробних матеріалів, дизайну і принципу облаштування. Стиль ванної кімнати можна погоджувати з інтер’єром інших приміщень, а можна навмисно зробити іншим. Так, припустимо, в розкішному будинку, де панує класика, створюється зона релаксації, витримана в стилі аскетичного мінімалізму.
3. Потім вимагається створити план ергономіки приміщення. Його здатний розробити тільки професійний архітектор або дизайнер інтер’єру. У
ергономічному просторі усі предмети розміщені практично, усі знаходяться під рукою і працює бездоганно, доставляючи відчуття максимального комфорту.
4. Після комплектації обробних матеріалів слідує вибір сантехніки, меблів і аксесуарів. І це з урахуванням передбачених планом розмірів і специфіки водозливу, а також функціональної і візуальної сумісності усіх предметів.

Один з найнадійніших варіантів — вибір колекцій, створених провідними виробниками Європи. У них — професійно розроблене облаштування ванної кімнати, що включає ергономічно і стилістично співзвучну сантехніку, меблі і аксесуари.
Утіліть мрію про комфорт в реальність, створивши простір для відпочинку і особистого задоволення.