Вибираємо натяжну стелю для ванни

Натяжні стелі можна використати в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, до яких можна віднести наші кухні і ванні кімнати. Плівка ПВХ, з якої виготовляється полотно натяжної стелі, показала відмінні якісні характеристики навіть при експлуатації в дуже вологих приміщеннях і спорудах.

Річ у тому, що ця плівка, маючи підвищену стійкість до дії пари і води, здатна витримати коливання температури від мінус п’яти до плюс п’ятдесяти і відповідно прослужити не менше десяти років. Мало того, якщо вас і вашу ванну кімнату заллють сусіди згори, плівка натяжної стелі з легкістю утримає на собі ті декілька літрів води, які потраплять на неї.

До речі, натяжні стелі зазвичай легко витримують 100 літрів води на кожний м2 своєї поверхні і здатні тільки хіба що трохи провиснути під тяжкістю води. Ну, а для ліквідації наслідків потопу фахівцям буде досить тільки відкріпити один кут плівки, злити воду, висушити тепловою гарматою базову стелю і повернути натяжну стелю на місце.

Ну, і, звичайно, не можна не згадати про таку властивість плівки натяжної стелі, як її стійкість до життєдіяльності грибків і бактерій. У ванній кімнаті можна буде завжди легко підтримувати чистоту і гігієнічність.

Натяжні стелі, будучи навіть змонтованими у ванній кімнаті, ніколи не втратять свого первинного кольору, не засмутять вас малосимпатичними водяними жовтими плямами, які іноді виникають на традиційних стелях, а також ніколи не стануть причиною утворення конденсату.