Римські штори в декорації приміщень

Штори або жалюзі — це свого роду, декоративне «плаття» для вікна, яке має велике значення у формуванні зовнішнього вигляду вашого внутрішнього інтер’єру.

Розглянемо римські штори, пропоновані на сучасному ринку як одне із сучасних модних розв’язків для прикраси вікон будь-яких типів. Ваше оформлення вікна з використанням римських штор, стане унікальним і неповторним.
1rimskiye-stori
Стильні, багатогранні штори підійдуть для оформлення вітальні, спальні й навіть офісу, тому що вони надзвичайно практично й функціональні.  Щоб задовольнити навіть самі витончені смаки, великі  виробники, пропонують більш 800 зразків тканин, що дає практично повну волю для реалізації сміливих дизайнерських розв’язків.

Римські штори роблять вражаючі відчуття в приміщенні, не дивлячись на стиль оформлення, будь-те сучасний або класичний. Вони прекрасно поєднують у собі переваги традиційних штор і жалюзі, тому протягом уже довгого періоду, дуже популярні серед клієнтів з різними смаками. Також, для них характерно дуже широке застосування. Наприклад, римські штори з фатина можуть стати цікавим доповненням до фіранок.
4imskiye-stori
Найбільш важливі особливості, які підкреслюють їхня популярність на сьогоднішній день:
ідеально підходять для оформлення вікон усіх форм і типів;
римські штори являють собою простий розв’язок, який за рахунок використання різних тканин, можуть повністю замінити традиційну вуаль;
можна використовувати найрізноманітніші тканини, залежно від їхнього состава (бавовна, льон, поліестер), колір, структура;

вільно регулюються вручну за допомогою мотузки або електричних рухливих механізмів;
легкий монтаж і демонтаж, а також надзвичайно простата в обслуговуванні.

Evrohouse - информационно-аналитический обзор о строительстве и ремонте