Наш сад

Наш сад — те місце, де час завмирає, там немає проблем і повсякденної суєти, тому що ми перебуваємо у світі гармонії із природою.

Пристрасть людини оточити себе природою пов’язане з його підсвідомістю, яка тісно переплітається протягом тисячі років. Навіть сама по собі робота в саду не пов’язане з обтяжною вагою, і приносить одне задоволення. Регулярне поливання газонів, обрізка рослини, персоніфікують нашу поведінку й почуття відповідальності. Добре спланований сад, стане прекрасним місцем, де можна сховатися від шуму й прекрасно проводити час із друзями й своїми рідними.

Краса природи вимагає належного відходу. Щоб підкреслити зачарування свого саду, потрібно багато часу для реалізації. Наявність водойми, малих архітектурних форм і декоративних каменів, розкиданих хаотично, допоможуть створити унікальну атмосферу у вашому саду.

Естетичні границі в саду
Як зробити бордюри для газону

При проектуванні саду, основна увага, зосереджена на доборі й розташування поверхонь газонів, чагарників і квіткових клумб. Розповсюдженою помилкою садівників, окантовки засаджених рослинних зон.

Сучасне садівництво связанно з ретельно продуманим дизайном при застосуванні додаткових елементів, таких як бордюри. Ви можете використовувати різні матеріали — дерево, натуральний камінь, цегла або готові вилиті бетонні вироби. Насаджені рослини, таким чином, стають більш помітними. Подібний кант виконує подвійну функцію. На додаток до декоративних якостей, також притримує поширення рослин і землі на вимощені доріжки.