Безпечне огородження

Огородження, є одним з найбільш важливих елементів захисту приватної власності. Всупереч поширеній думці, це не тільки декоративне виконання, це перший і найголовніший бар’єр, який захищає нас і наших близьких від потенційної небезпеки.

Потенційних ризиків, пов’язаних з несправним забором існує багато. У крайньому випадку, забір сам по собі може бути джерелом проблеми. На думку інших, існують ризики, пов’язані із  бродячими собаками. Сьогодні кинутих свійських тварин можна зустріти практично у всіх областях України. Хоча дана проблема, виникає з певною інтенсивністю, вона не може бути повністю, ігноруватися, тому як тварини можуть передавати серйозні захворювання, у тому числі й сказ.  Розпачливі тварина можуть протиснутися навіть через невеликий отвір, тому важливо, щоб у заборі не було ніяких вад.

Щоб забезпечити гарний сон уночі себе й своїй родині, переконайтеся, що насправді забір захистить будинок від небажаних відвідувачів. Захист землі від непрошених гостей є реальною проблемою. На щастя, є багато можливостей. Найбільше часто використовуваними матеріалами при зведенні огороджень є: дротяна сітка, дерев’яний забір, металеві огорожі. Кожний з них має свої плюси й мінуси. Сітку легко подолати. Дерев’яні огородження — міцні, але значно уступають металу. Варто помітити, що найбільш дорогим і надійним виконанням забору вважається — цегельна кладка. Але, на жаль, це також не непереборна перешкода, і до того ж, у деяких випадках різко знижує комфорт, особливо проникненню сонячного світла.

Останнім часом усе більш популярними стали ґрати. І не без причини. Ґрати поєднує в собі переваги металевого огородження, припускає легкий і швидкий монтаж і високу міцність. Кожна секція, зварена сталевими прутами, об’єднаних один з одним по вертикалі й горизонталі. Завдяки спеціальній структурі зберігається твердість на вигин без необхідності установки додаткових компонентів.

Цей забір, на відміну від сітки є стабільним і міцним, але й проблемним. Найбільший ворог будь-якого металевого забору — іржа. Незахищений метал під впливом суворих погодних умов, таких як дощ або сніг незабаром втратить свою міцність. Гаряче цинкування й фарбування антикорозійними фарбами, добре захищають метал від корозії й надають забору естетичного виду.