Будівельний інтернет портал України ДомСтрой

Будівельний портал ДомСтрой є спеціалізованою платформою №1 в Україні, адже ми надаємо послуги задля забезпечення потреб цільової аудиторії.

На нашому порталі впродовж чотирьох років ми надаємо послуги рекламного розміщення компаній наших клієнтів. На теперішній час, наш сайт щомісячно переглядає більше тридцяти тисяч користувачів.

Бренд

Сприяючи доступності інтерфейсу,портал працює як українською, так і російською мовами.

ДомСтрой пропонує Вам зручний пошук за категоріями товарів і послуг, забезпечивши для цього можливість регіонального пошуку компаній за їх спеціалізацією і напрямком діяльності.

ПОПУЛЯРНІ КАТЕГОРІЇ на нашому порталі:

  • Все для опалення та обігріву ,
  • Ізоляційні матеріали
  • Каналізація і водопровід
  • Капітальне будівництво
  • Покрівельні матеріали
  • Оздоблювальні роботи та ремонт
  • Покриття для підлоги
  • Будівельна хімія

Завдяки нашій платформі Ви зможете без жодних труднощів знайти всі різновиди будівельних матеріалів, а також відповідні пропозиції та попит на проведення будівельних робіт. Наш портал надає Вам можливість особисто публікувати та знаходити корисні статті про останні новини будівельного ринку, сучасні технології у світі будівництва та якісного ремонту.

СтройМатериалы

Ми подбали про те, щоб наші клієнти змогли користуватися форумом, власне тому він став ефективною платформою для розміщення Ваших питань та проведення корисних дискусій. Така можливість сприяє якісному обміну досвідом і поширенню новин зі сфери будівництва.

Зареєструвавшись, Ви отримаєте змогу в особистому кабінеті відслідкувати статистику переглядів вашої компанії, кількість здійснених дзвінків від клієнтів, і водночас безкоштовно опублікувати до тридцяти оголошень.

На головній сторінц іпорталу ми розміщуємо інформацію про перевірених майстрів у сфері будівництва й надання ремонтних послуг, а також компанії, яким можна довіряти — саме їх у першу чергу бачать відвідувачі сайту.

Щоб потрапити у ТОП, Ви можете використовувати запропоновані пакети і піднімати відповідно рейтинг Вашої організації вище конкурентів, це забезпечить Вам більшу кількість клієнтів. Ми рекламуємо користувачів наших послуг у соціальних мережах, розміщуємо посилання на їх сайти та слідкуємо за актуальністю вказаної ними інформації.

Нам довіряють, оскільки Будівельний портал ДомСтрой — це спеціалізований електронний ресурс України, який спрямований лише на цільову аудиторію.