Що таке EUMEPS?

EUMEPS асоціація, заснована в 1989 році, європейськими виробниками пінополістиролу, яка підтримує й просуває європейську промисловість EPS пінополістирол через національні асоціації. Він розділений на дві групи інтересів. Членство в EUMEPS відкрито для національних асоціацій, виробників сировини й багатонаціональних перетворювачів EPS.

Промисловість EPS має частку будівельного ринку 35% від загального обсягу ринку ізоляції для будівництва в Європі. EPS пінополістирол, що добре зарекомендував як стійкий ізоляційний матеріал за останні 40 років.   Що таке EPS? Пінополістирол, або EPS для стислості, це легка, тверда,  ізоляційна піна, яка робиться із твердих гранул полістиролу. Розширення досягається за рахунок невеликої кількості доданого пентану газу, розчиненого в процесі виробництва.
Хто потребує EPS? Кожної, хто потребує термічної й акустичної ізоляції стін, дахів і підлог знайде в EPS ідеальне, економічне й простий розв’язок у використанні матеріалів для всіх типів будинків,  офісів, заводів. EPS використовується інженерами-будівельниками в якості легкого наповнювача . Він також використовується в якості флотаційного матеріалу.

Технологічні переваги пінополістиролу:
Відмінна теплоізоляція  EPS складається з 98 відсотків повітря, і, отже, через це має відмінні теплоізоляційні властивості. Висока  звукоізоляція EPS поглинає звук. Вологостійкість. Тривалий термін служб — EPS не розкладає . Гнучкі механічні властивості.  Завдяки гнучким процесом виробництва, механічні властивості EPS можуть бути скоректовані відповідно до кожного технологічного проекту. Універсальний. EPS може бути виготовлений практично будь-якої форми й розміру, і сполучим із широким спектром матеріалів. Економічність EPS пропонує кращі співвідношення ціна / якості в порівнянні з будь-яким іншим ізоляційним матеріалом.
Простота установки.  EPS легкий, практичний, безпечний і зручний в обігу матеріал.
Вогнестійкість FR клас, «самозагасаючий», який містить у собі вогнестійкість.

Екологічні переваги:
Високий ступінь безпеки
EPS є нетоксичним і повністю інертним. Він не містить хлорфторуглероды (ХФУ) і гидрохлорфторуглеродов (ГХФУ), плин усього циклу. Крім того, повністю запобігає расспростронению грибків  і мікроорганізмів, таких як цвіль .
Вторинна переробка

Здоров’я людини
EPS не представляє ніякої небезпеки для здоров’я в установці й використанні. EPS не дряпає руки й не дратує шкіру, слизуваті оболонки (не вимагає використання рукавичок і маски). EPS біологічно інертний і не робить ніяких патогенних пилів.