EPS пінополістирол

EPS пінополістирол
Для теплової ізоляції в будівництві, EPS пінополістирол пропонує довгострокові властивості, такі як низька вартість ізоляції будинку, висока міцність на стиск і вологостійкості. EPS легкий, універсальний і абсолютно безпечний в роботі, що робить його ідеальним матеріалом у широкому діапазоні застосувань у будівництві. EPS відіграє ключову роль у забезпеченні безпечної, комфортної й энергоэффективной служби будинків, у той час також сприяє  викидів парникових газів. EPS становить близько 35 відсотків від загального ринку теплової ізоляції в Європі з підтримкою більш 55000 людей, зайнятих у європейських EPS промисловості. Роль EUMEPS є обеспеченим переваг EPS доводять до широкої аудиторії. Це досягається шляхом обміну інформацією, для того щоб тримати діалог із зацікавленими сторонами на національному і європейському рівні.

Утилізація  плит

EPS пінополістирол ізоляція має тривалий термін служби. Однак, він може бути перероблений :
Існуючі технічні міркування обмежують рівень перероблених матеріалів, як правило, нижче 25 відсотків, з метою підтримки технічних характеристик. Технічний прогрес виготовлення форм дозволяють застосовувати більш високі рівні змісту переробки й у деяких випадках  виробництва EPS виробу з 100% утилізації.

EPS відходи також  змішують із конкретними для виробництва будівельних продуктів. Додавання здрібненого EPS  також збільшує теплові характеристики цих продуктів.
На відміну від основних конкурентних ізоляційних матеріалів, полістирол легко переробляється. Переробка заощаджує гроші, енергію й знижує вплив на навколишнє середовище. EPS не розглядається як відходи в більшості країн ЄС, але і як коштовний ресурс.

EPS і навколишнє середовище
EPS пропонує істотні екологічні переваги:
EPS є безпечним, він не токсичний і абсолютно інертний.
EPS підлягає вторинній переробці, вони  містять у собі переробку безпосередньо в нові будівельні вироби.
EPS не представляє ніякої небезпеки для здоров’я в установці, під час використання.
EPS конструкції відповідає всією пожежною вимогою безпеки
EPS ізоляція заощаджує гроші
EPS, як ефективний ізоляційний матеріал запобігає втраті енергії й, отже, допомагає зберегти паливо, запобігає викидам двоокису вуглецю, які викликають парниковий ефект і глобальне потепління.