Розумний будинок

В області розвитку комп’ютерних технологій в останні роки спостерігається величезний прогрес. Телефони й комп’ютери, стають усе більш функціональними, краще й більш доступним для широкого кола людей. Пристрою супроводжують нас усюди, при цьому можуть видати інформацію про наше житло, навіть якщо ми на роботі або у відпустці.umniy-dom

Розумний будинок, або автоматизований процес керування будинком полегшує за рахунок виконання конкретних операцій за допомогою  різних портативних пристроїв, які не тільки підвищують комфорт, безпека, але також можуть обмінюватися один з одним і правильно відреагувати  на ситуацію, без нашої участі. Не менш важливим, стає те, що автоматизований процес вносить вклад у загальну економію грошей, при баченні домашнього господарства.

Розумний будинок, варто планувати вже на етапі підготовки проектної документації. Тому що потрібно знати, що й у якому ступені ми прагнемо контролювати. Слід зазначити, що будь-яка подібна система в закінченому  унікальному виді враховує особливості нашого способу життя.  Рутинна для нас робота, повинна бути під контролем і плануватися інтелектуальною системою, тим самим спрощуючи наше повсякденне життя.