Пральна машина на кухні

Дуже часто буває, що місце розташування машини визначається розміром ванною й кухні. Звичайно ванні кімнати, виявляється, занадто малі, тому розв’язок для установки пральної машини на кухні може стати для багатьох правильним вибором. pralna-na-kuhni
При виборі місця під пральну машину, необхідно враховувати той факт, що подібні побутові пристрої, навіть самі маленькі, займають багато місця. Крім цього, у безпосередній близькості потрібно організувати додатковий простір для брудної білизни, мийних засобів.

Є кілька позитивних аспектів такого розв’язку. Насамперед, ми одержуємо коштовний простір у невеликій ванній кімнаті.  Пральні машини працюють набагато тихіше, чим звичайне встаткування й пристосовані по розмірах стандартної стільниці кухні й ретельно маскуються кухонним фасадом.

Місцем для пральної машини в значній мірі залежить від наших звичок і манер. Прийнявши розв’язку, про розташування пральній машині на кухні, багато з людей просто воліють мати всі побутовий прилади, сконцентровані в одному місці. Це дуже зручно, тому що не потрібно зайвий раз бігати по будинкові,  і ми можемо контролювати ситуацію прямо в себе на кухні.

Замість кахля на стіну
Натуральний камінь, який є прямим конкурентом кераміки

natur-kamin

Сьогодні, пропонована багатьма виробниками плитка керамічна в Україні й інших країн колишнього СРСР, задовольнить будь-якого споживача. Але що якщо ви шукайте нові естетичні переживання.

Слід пам’ятати, що з погляду довговічності й експлуатаційних якостей, не багато оздоблювальних матеріалів,  можуть конкурувати із плиткою. У кухні й ванній кімнаті спостерігатися підвищена вологість і наявність високих температур, у результаті жирові частки, з пором виникаючі в процесі готування, згодом забруднюють стіну. Тому в цьому випадку, обробка приміщення повинна бути виконана з матеріалу, який легко піддається чистці.

Альтернативою кахельній плитці, останнім часом стає натуральний камінь, який є прямим конкурентом кераміки, тому що має багато переваг: стійкість до вологого середовища, підвищена механічна міцність, легко чиститься. Проте, усе залежить від типу каменю.  Граніт,  має високу твердість, практично не усмоктує воду, також стійкий до тепла й мийним засобам, використовуваних у домашніх умовах. Декоративний мармур, складніше містити в чистоті, щоправда, останнім часом, поверхню стали частіше обробляти спеціальними просоченнями.  Цікаве застосування на кухні встає використання природного матюкала з високоміцних і гідрофобних вулканічних порід, такі як базальт. Найчастіше, вони небагато відрізняються від звичайно полірованого граніту й мармуру, тому що їхня поверхня злегка шорсткувата.