Меблі для овочів

Міжнародний ярмарок сучасних Меблів є одним із самих значимих подій, як для виготовлювача, так і споживача. Саме тут представляють  сучасні меблі для вашого будинку. sad-ogor
Цього року, дизайнери ставили акцент на парко-садові меблі й меблі для вирощування рослин у своїх будинках, терасах або власному саду. Проектувальники Hurbz запропонували унікальний розв’язку й описують свій задум як «сад на кухні.» Насправді, це набір з декількох модулів, які дозволять нам вирощувати прямо на кухні. Виробу поєднує в собі сучасний дизайн при невеликій вазі готової форми, завдяки чому, може бути використане в  підвісному положенні, а також як звичайні горщики.

Набір складається з декількох модульних частин, що відрізняються між собою обсягом і висотою. В опорні ноги, вбудована спеціальна система поливу. Після поливу вода зливається через, ті самі ніжки. Кожний модуль може бути легко прикріплений до іншого — так що ви можете створити свою власну композицію, адаптованих до вимог будь-якої кімнати, теплиці, балкона.