Неповторний офіс

Правильно підібрані й скомпоновані деталі інтер’єру створять усі умови для реалізації комфортного простору. Головну роль в оформленні офісу відіграють, правильно складені кольори, елементи, форми і їх комбінація.nepovtor-ofic

Тому важливо приділити увагу на особливості приміщення, перед облаштованістю, на випадок чого нестандартні корпусні меблі на замовлення,  рішить багато проблем, тому немає ніякої необхідності копіювати вже раніше побачений інтер’єр. Помніть: кожний офіс повинен бути унікальний.

Відомо, що тональність простору впливає на емоційний стан людини. Колір може стимулювати й мотивувати або просто заспокоїти, тут усі повинне враховуватися зі специфікою роботи компанії. Немаловажний акцент потрібно ставити на функціональність, дизайн, комфорт, особливе усунення перешкод, і постаратися максимально адаптувати простір для майбутніх потреб персоналу.

Розбиваємо робочий простір світлом

Деякі віддають перевагу відкритим кухням, інші закритим. Незалежно від того, яке буде ухвалене рішення — потрібно переконатися, щоб вона була зручної, легко чистилася.  Це означає, що кухня повинна продумуватися до дріб’язків на стадії проектування. Як і будь-яке місце для роботи, вона повинна бути функціональної й простий, і естетичної, тому меблі потрібно підбирати відповідно до ергономічних принципів.
Світло
Малий розмір сучасних джерел світла є прекрасним способом освітити й у той же час виділити робочий простір.