Funcosil Pruefplatte

Для перевірки вологовбирання мінеральними будівельними матеріалами
Сфера застосування Funcosil Pruefplatte  може використовуватися на всіх рівних мінеральних,  капылярноактивних або гідрофобних матеріалах, як цегла, штукатурка,  бетон, природний камінь.

У лицювальних кладок може замірятися вологовбирання:
—  лицювального каменю (цегла,  клінкер,  вапняно-піщана цегла)  —  розчину для розшивки швів (особливо в області перехрестя)  у комбінації з оздоблювальним каменем.
—  при тесті поверхню очистити від пилу й дрібних часток —  Клейову смужку   нанести на фланець,  після чого сильно пригорнути до матеріалу.
— Звертати увагу на нерівності поверхні й горизонтальні шви.
—  Заповнити трубу Funcosil  Pruefplatte водою до верхнього розподілу розмітки ( 0 мол ).
Включити секундомір.
— Коли рівень води опуститься до 10 мм,  знову заповнити трубку водою до верхньої оцінки (0мм).
—  Робити цю операцію доти,  поки не пройде 15  хвилин,  обертаючи увагу на кількість поглинених мол.
— Для визначення швидкості усмоктування волога виміряється в мол через 1, 5, 10 і 15  хвилин, результати протоколюються.
—  Після закінчення досвіду Funcosil  Pruefplatte за допомогою шпателя акуратно віддаляється з підстави. Залишки герметика вилучити з поверхні підстави й із фланця.
Ради Співвідношення шов-камінь міняється залежно від ширини швів.  Співвідношення наступне:
При ширині шва 15 мм:
37% площа шва 63% площа каменю При ширині шва 12 мм:
30% площа шва 70% площа каменю При ширині шва 10 мм:
25% площа шва 75% площа каменю

Завдяки цьому способу виміру водопоглинення всією площею фасаду (  камінь + шов ) може бути заміряна до й послу гідрофобного просочення.
Завдяки способу виміру без викривлень, за допомогою Funcosil  Pruefplatte  легко визначити КВ (коефіцієнт водопоглинення)  безпосередньо на об’єкті в кг/м 2 год 0,5  Визначення відбувається за допомогою зчитування показників усмоктування води поверхнею за 15 хв. Ця цифра множиться на коефіцієнт 0,25 і може вказуватися в якості КВ у кг/м 2 год 0,5  Приклад: за 15 хв. Поглинання води склало 30  мол: 30  мол х 0,25 =  КВ   7,5 кг/м 2 год 0,5 Робітник інструмент і його очищення Funcosil Pruefplatte приклеюється за допомогою бутилового клею. Відклеюється шпателем.
Форма поставки Штучна  
Перераховані вище вказівки були вироблені на заводі-виготовлювачі й відповідають новітньому стану розвитку й принципам використання у виробництві.