Колекція Клінкер

клінкер simple представляє нову колекц

клінкер simple представляє нову колекцію в трьох надзвичайних версіях (монокольору): пісковий, червоний і коричневий (sand, red і brown).

пропоновані кольори відмінно підходять уводити, увести до ладу натуральної клінкерної цегли широко застосовуваного в індивідуальному будівництві. можна їх застосовувати для зон і комунікаційних ліній навколо будинків, терас, зовнішніх вхідних сходів, підвіконь, оформлення фасаду будинків і огороджень. Це тільки приклади застосувань клінкера марки опочно, а обмеженням у цім питанні може бути тільки винахідливість архітектора.

колекцію shadow (тІнІ) запропоноване на будівельному ринку у двох квітах: червоний і коричневий. Натуральні для клінкера кольору в цій колекції були збагачені колористичними ефектами на поверхні, які своєю випадковістю створюють неповторні ефекти на поверхні плиток.

системи щаблів плитки зі сходовим рельєфом у прямій і кутової версії дозволяють економічно виготовити прямі й функціональні зовнішні сходи. Застосування плиток з капельником виконає очікування інвестора, що має розвинене почутті естетики, який звертає увагу на кожну деталь. Асортименти сходових плиток заповнений й сходовими цоколями з вилученнями ідеально підігнаними під форму капельника, що дозволяє створити ексклюзивну обробку сходів.