Лідер відрізних дисків

лідер відрізних дисків висока якість вироб

лідер відрізних дисків висока якість виробів, орієнтація на запити замовників, оптимальне співвідношення ціни і якості продукції — ці принципи були покладені в основу політики підприємства sonneflex із самого початку нею існування. Фірма успішно працює на ринку з 1959 року й ставиться до провідних підприємств своєї галузі. ці сильні сторони sonneflex розбудовуються завдяки новій структурі й чіткої концепції підприємства. Абразивні інструменти використовуються в різних країнах миру. Вони відрізняються точністю, високою якістю й надійністю: асортименти інструментів дозволяє використовувати їх для розв’язку найрізноманітніших завдань. Фірма sonneflex відома як виготовлювач абразивних інструментів високої якості.

успіх фірми має своє коріння.

гнучка технологія, стругаючи орієнтація на запити замовників дозволяють затверджувати, що фірма є надійним партнером. До сильних сторін слід віднести також виконання вимог замовників відносно впакування продукції й участь в індивідуальних проектах.

Інструменти високої якості для професійних робіт представлені в різноманітному асортиментах:

нержавіюча сталь відрізні шліфувальні для різання кутів відрізні шліфувальні для стаціонарного застосування диски для чорнового шліфування для різання кутів вейоровидові шліфувальні диски сталь відрізні шліфувальні для різання кутів відрізні шліфувальні для бензинових пилок диски для чорнового шліфування для різання кутів камінь алмазні відрізні диски продукція фірми sonneflex виготовляється по європейських і міжнародних стандартах і відповідає самим основним вимогам по якості й безпеки.