Стабільний розвиток ринку нерухомості

Український ринок комерційної нерухомості інтенсивно  зростає щогодини. Столиця Київ, є абсолютним лідером у країні, де нові пропозиції, усе ще не задовольняють попит на сучасні офісні, логістичні, торговельні приміщення. Крім того, в інших великих містах, особливо курортних, спостерігається підвищений попит на землю під будівництво.

2arenda
Рекордна кількість орендованих офісів
В 2013 році, незважаючи на невелику кількість офісних будинків, орендовано було в нашій країні рекордна кількість квадратних площ.

Інтерес європейських банків до комерційної нерухомості в цілому
Офісні будинки, є найціннішим активом для європейських банків, які прагнуть фінансувати й інвестувати в будівництво нової нерухомості. У річному звіті, заснованому на дослідженнях, проведеному за участю близько 30 банків у восьми європейських країнах. Результати показують, що в найближчі п’ять років 25% опитаних банків будуть готові надати фінансування в першу чергу будинкам з орендними площами під офіс, і тільки потім комерційним і житловим об’єктам.

Інтерес банків до комерційних проектів
Самі популярні інвестиції в нерухомість:
1 Офіси: 25%
2 Торговельні комплекси: 20%
3 Житлові будинки: 22%
4 Складські (логістичні) комплекси: 15%
5 Готелі: 9%
7 Інші: 9%

1arenda

Незважаючи на триваючі складні ринкові умови, забудовники можуть як і раніше одержувати фінансування в банках. Орендована нерухомість, особливо офісних приміщень є найціннішим активом для фінансових установ, оскільки вони забезпечують більш стабільну віддачу від інвестицій у порівнянні з більш ризикованою формою (спекулятивною нерухомістю). Торговельні склади є привабливими, але відсутність нових інвестиційних можливостей означає, що інші активи, такі як житлові будинки в цей час, виявляться, однаково перспективними. Ситуація в Україні додає іміджу у Європі, з тою різницею, що банки зацікавлені в інвестиціях. Хоча треба відзначити, що дослідження показують, що для установ, зацікавлених у розміщенні своїх активів у сфері нерухомості, Німеччина залишиться найпривабливішою європейською країною протягом наступних років. Далі місце в рейтингу займає Великобританія, Франція й Туреччина.

Популярний Клуб Оренди clubrent.net, пропонує свої послуги пошуку оренди квартир або будинку, таким чином, будинок або квартира на добу доступна, без переплати за проживання та необхідності спілкуватися з посередниками.