ОПТІМА ПЛАЗА (м. Львів,Наукова, 7А)

Левів стрімко перетворюється у великий економічний і діловий центр західного регіону країни. Важливий крок до цього — відкриття границь із Європою. Що залучає в місто великих інвесторів і представників міжнародних корпорацій, та дає поштовх розвитку регіону.

Безсумнівно, одним з найважливіших факторів для успішної підтримки міжнародних ділових відносин є створення комфортних умов для ведення бізнесу. Одне з таких умов — поява бізнес-центрів нового рівня. Перший з них — ОПТІМА ПЛАЗА — єдиний на даний момент діловий комплекс міжнародного рівня, що відповідає вимогам, пропонованим до офісних будинків. Він побудований з метою досягнення максимальної комфортності й ефективності менеджменту.

ЛогоБізнес-Центр розташований за адресою наукова 7а https://optima-plaza.com.ua/7a/. До бізнес-центру і його паркінгу дуже легко під’їхати з 4-х сторін. З верхніх поверхів відкривається чудова панорама історичної частини міста.

Поява ОПТІМА ПЛАЗА, безсумнівно, вплине на розвиток ділового клімату у Львові. Тим більше що першими його мешканцями стали організації, яким відведена ключова роль у розвитку відносин між Україною і Європейською співдружністю.

Загальна інформація

Наявність керуючої компанії є обов’язковою умовою для будинків подібного класу. Це допомагає уникнути проблемних ситуацій при розв’язку питань, як обслуговування будинку, так і в роботі з орендарями. ОПТІМА Plaza управляється професійною компанією. Її основне завдання — забезпечити рівень комфорту, сервісу й безпеки, гідний високого положення орендарів і гостей комплексу. Для орендарів у будинку створена розгорнута багатофункціональна інфраструктура послуг, що забезпечує орендарям високий рівень сервісу.

Система безпеки. У бізнес-центрі OPTIMA Плаза забезпечений найвищий рівень безпеки. Система відеоспостереження встановлена на всіх вхідних групах, включаючи паркування й зовнішній периметр будинку. Система контролю доступу регулює вхід і вихід співробітників і відвідувачів через центральний вхід будинку. Обов’язковим заходом є прохід через турнікет по особистих електронних картах-пропускам.

Вхідна зона

У будинку організований цілодобовий диспетчерський пульт служби охорони будинку. На пульт виводиться інформація від камер відеоспостереження, зчитуються системи контролю доступу й датчиків пожежної сигналізації. Звідси ж здійснюється диспетчерський контроль ліфтів. Ці заходи не тільки повною мірою забезпечують безпеку, але й повністю обмежують доступ у будинок сторонніх осіб.

Паркінг. Для клієнтів передбачено, вело й авто паркування. Під’їзди вільні й благоустроєні.

Служба приймання відвідувачів і питання оренди. Ви можете подзвонити на службу приймання відвідувачів і поставити запитання оренди бізнес-центру по телефону:

+38 (096) 99 77 264
+38 (032) 244-71-30

Політ

Служба Приймання відвідувачів (reception) розташована на першому поверсі вхідної зони холу бізнесу-центру. Співробітники служби приймання відвідувачів (reception) виявляють оперативне надання необхідної інформації відвідувачам бізнес-центру, співробітникам орендованих офісів, а також здійснюють оформлення пропусків для відвідувачів офісів, розташованих в «OPTIMA Plaza».