? Купити квартиру у Львові

При купівлі квартири важко вибрати саме ту, яка підійде для сім’ї і створить затишок для кожного. Завжди нас тривожать такі думки як: а добудує забудовник новобудову, чи буде безпечно на території, а дістанеться мені місце для паркування автівки, чи вдало розташована новобудова, а буде інфраструктура навколо новобудови і це дійсно ще мало запитань з якими ми стикаємось кожного дня, адже для кожного мешканця важливе його середовище. І на ці всі запитання, відповідь має компанія Z100, яка вже 7 здійснює законе будівництво будинків у Львові по всім європейським стандартам і нормах. Збудовано 27 будинків в стилів “Таунхаус” який додає особливості компанії з якою стали щасливими понад 530 сімей. Компанія Z100 зосереджена на будівництві чотирьох поверхових будинках із них вони створюють цілі містечка, а також в портфоліо є котеджі і житлові будинки, з якими ви можете ознайомитись на сайті Z100.

Купити квартиру у Львові, але не в самому центрі, а за містом це буде з найкращий вибір у вашому житті. І один із варіантів від компанії Z100 є місто Винники, а все тому що в цьому місті ви знайдете все, що вас цікавить і декілька важливих переваг над центром Львова, які змусять вас задуматись вибрати квартиру саме в місті Винники. Ось чому Винники, в декілька разів менше населення, а це означає що менше заторів і більше місць для припаркування автомобіля, в місті достатня кількість дитячих садочків і шкіл, а також дозвілля для активного відпочинку поблизу парки, озера і ліс, розвинута інфраструктура, а це ресторани, кафе, супермаркети, спорткомплекси, а до центра Львова за сімнадцять хвилин на авто.

Квартири в новобудовах у Львові від компанії Z100 одні із найпопулярніших у місті, а все тому що комфортні і за доступною ціною, але це ще не все через що приваблює людей купляти квартири в наших новобудовах з стилем “Таунхаус”. Є великі плюси чотирьох поверхових будинків над багатоповерхівкою. На поверсі у вас лише один сусід, закрита територія під відеонаглядом з персональним доступом, достатньо паркомісць, дитячі майданчики, зони для відпочинку і доступні квартири з власною терасою. Тому радимо вам зважити і вибрати гідний варіант для вашого комфортного житла, а також можете дізнатись більше інформації про новобудови на сайті Z100 — комфорт та якість за доступною ціною.

Ж Комплекс

В нашій забудові доступні квартири “під ключ” це означає що господар перед початком проведення ремонтних робіт, ми обговорюємо всі запитання на рахунок ремонту і до закінчення робіт його ніхто не тривожить. Ремонт “під ключ” — швидко, дешево і якісно з Z100.

Последние записи