Як правильно купити не дорогий диван

Покупка дивана найчастіше пов’язана з габаритними й естетичними характеристиками м’яких меблів, що спеціально підбирається для того або іншого дизайнерського оформлення й тим самим виділити зону відпочинку й комфорту.
1mebel-ussr
Так чи інакше, потрібно правильно вибирати диван, щоб зайвий раз не переплачувати, а тому визначитися з які функції повинне виконувати виріб. Тут коштувати, помітити, що про комплектацію спального місця можна відмовитися, так званий офісний варіант, такий диван буде значно дешевше. Так само, на формування ціни, величезний вплив виявляє тканинна  оббивка, найчастіше виробники пропонують свої моделі у виконанні від недорогих, до елітних «обгорток», у зв’язку із цим, модель, виконана в дорогої тканини, у два або навіть три рази буде відрізнятися підвищеною вартістю, чому, та ж модель, яка має ту ж конструкцію, має теж наповнення, але виконане в дешевій тканині.

Яким би диван, витонченим вам не видався, знати потрібно що основа виробу — це каркас, і якщо каркас буде виконаний із ДСП, той такий виріб надалі розчарує вас. Найкращі дивани-  це дивани які мають каркас із натурального дерева.