Теплі підлоги

Небагато про тепле поле
Тепла підлога для обігріву

Система тепла підлога, на сьогодні одна з розповсюджених систем, яку багато намагаються застосувати при облаштованості нового або ремонту старого будинку. Недороге встаткування при мінімумі зусиль, дозволяє створити комфортні умови й сприятливу атмосферу, не тільки в окремих приміщеннях (ванні, кухні), але й удома в цілому. На цій сторінці, ви можете ознайомитися з різними видами реалізації даної системи, і в теж час вибрати для себе найбільш підходящий варіант, тому що до вибору системи теплої підлоги, ви повинні підходити строго індивідуально, враховуючи ваші потреби.


1-zemlyanie-raboti
Розглядаючи систему тепла підлога, як один з видів опалення, необхідно відзначити, що в цей час це один з найефективніших способів обігріти будь-яке приміщення. І тут виділяються два основні види: водяний і електричний. Останній має кілька підвидів.

Водяна тепла підлога, а точніше сказати принцип його дії, заснований на обігріві підлог за допомогою гарячої води, яка протікає по системі труб, установлених під половим покриттям. Для цього можна використовувати труби з різних матеріалів: мідь, металопластик і пластик. Серед фахівців існує думка, що такий вид найкраще використовувати в будинках з індивідуальним опаленням. А от у квартирах застосовувати його недоцільно. Це пов’язане з тим, що приєднуючи теплу підлогу до системи центрального опалення всього будинку, можна порушити циркуляцію гарячої води, що приведе до проблем опалення в сусідніх квартирах.

У цьому плані електричні підлоги можна вважати універсальними. Тут немає ніяких обмежень. І тому що було сказано вище, що даний вид має кілька підвидів, то необхідно відзначити три основні підвиди:

Кабельний:

Плівковий;

Термомати.

Найпоширеніші це кабельні підлоги, які вважаються класикою свого виду. Звичайно до його складу входять сам кабель, термодатчик і регулятор температури. Простота монтажу й експлуатації зробили цей вид теплої підлоги дуже популярним. Тим більше необхідно відзначити, що сьогодні виробники пропонують різні типи кабельної підлоги, тобто одножильні, двожильні, з, що екранує фольгою і так далі. Є чи в такої підлоги недоліки? Один – це наявність бетонної підстави, на який кабель і укладається. На інші види полового підстава монтувати його не можна.

Два інші підвиди – це сучасний підхід з використанням новітніх технологій. Плівкова тепла підлога являє собою плівку, у яку вмонтований вуглецевий полімер. Нагрівається він за допомогою електричного струму. Це досить зручний варіант, тонкий і безпечний. Що дивно, таку плівку можна розрізати на ділянки, які будуть відповідати площі опалювального приміщення.

Термомат – це скло сітка із установленими на ній карбоновими стрижнями. Працює так само від мережі електрики. Досить тонкий матеріал, який можна укладати під будь-яке покриття.