Будівельний пісок

Цілий рік, люди щось будують, проводять ремонтні роботи, і даний процес має високе загострення у весняний період. 1stroitelniy-pesok
Як ніяк, але більшість будівельних робіт пов’язано із застосуванням піску, який використовується нами із самого початок будівництва нового будинку, починаючи від створення фундаментної подушки, пристрій доріжок так і в обробці й облаштованості вже вибудуваного будинку.

Наш край багатий на піщані кар’єри, що дає нам можливість використовувати даний матеріал у величезних кількостях не заощаджуючи на ньому, тому що прийнятна ціна з урахуванням доставки на сьогодні рівна 70 гривням за тонну.

Нижче ми розглянемо якісні характеристики піску, і на що колись слід акцентувати своя увага при покупки даного будівельного матеріалу:

важливою особливістю є чистота природного матеріалу, без яких-небудь домішок;

зернистість матеріалу, що замовляється вами, не повинна перевищувати більш 5мм;

переконаєтеся, що доставлений вам пісок не містить шкідливих токсичних речовин, для яких характерна присутність різкого заходу;

але й останнє, і не маловажне на що потрібно в першу чергу дивитися, так наскільки вологий поставлений вам пісок, у міру можливості пісок повинен бути сухим.