Перетяжка меблів

Вартість послуг з перетяжки
Що вигідніше: нові меблі або перетягнена стара.

Іноді, замість того щоб перемінити старі м’які меблі на нову, ми просто міняємо оббивку й тим самим надаємо старим меблям новий естетичний вид.

Послуги з перетяжки м’яких меблів знайомі багатьом споживачам, тому що дана послуга суттєво знижує витрати й потреби в покупці нових меблів. Багато майстрів, крім зміни старої оббивки, з легкістю можуть змінити форму старого дивана або крісла, тим самим додати безформних меблів, нового елегантного виду, виправити пружинний блок, якщо такий є, а то й зовсім замінити його на новий, перемінити стару фанеру або дерев’яний брус каркаса.
2-peretyagka-mebeli
Формування ціни на перетяжку
Як не дивно, але  регіон має важливе значення, у формуванні ціни на оббивку тканини. Ремонт меблів у Запоріжжя, у ціні буде суттєво відрізнятися, чим той же самий ремонт меблів у Києву.
Не маловажну роль відіграють транспортні витрати, причому тут транспорт, ми відповімо: що якісна перетяжка старих меблів залежить від правильно вирізаних і зшитих лекал, для ваших меблів. Тому, та перетяжка, яка відбувається у вас будинку (перетяжка вдома), має на увазі найчастіше, швидке виконання робіт з використанням ручного степлера й простої навички підворота кутів тканини. Для виконання комплексного ремонту: чищення, зміни оббивки, ремонту каркаса, заміни пружинного блоку, доданню нової форми і т.д., виріб найчастіше транспортують у майстерню.

Оббивка. Вибір тканини, також суттєво впливає на ціну, о тут можна сказати, що вибираючи дорогу тканину для старого гарнітура, ви втрачаєте можливість купити вже готові нові вироби в магазинах міста. Може ви вже зауважували, той факт, що та сама модель дивана, представлена в меблевому салоні, але в різній оббивці, може суттєво відрізнятися в ціні. Модель дивана «ДВО» (узяте як приклад) виконаного в дорогої тканини, може коштувати як два дивани «ДВО», виконані в простому гобелені.