Медичні меблі

Старі крісла, кушетки, що полонили раніше лікарняні, гнобили обстановку в палатах.  На сьогодні провідні клініки, приділяють величезної увагу інтер’єру лікарняних приміщень, створюючи при цьому зручне й райдужне приймання для своїх хворих. Відвідувач при відвідуванні такої клініки, попадає в атмосферу спокою, затишку й турботи.

4mebel-medecina
Різноманіття меблевих лікарняних виробів, для різних потреб мають свої відмітні риси при зіставленні з повсякденними виробами.

Наприклад: меблі для реабілітації, один з видів складних конструкторських розв’язків, яка в першу чергу повинна мати функціональність, бути мобільної, і в той же час комфортної.
top_1
Розглянемо ліжка для пацієнтів

Усі ліжка найчастіше виготовляють зі сталевих профілів, поверхня яких розкрита фарбами різних RAL відтінків. Ліжка оброблять на наступні три групи: електричні лікарняної ліжка, механічні й дитячі ліжечка.

Лікарняні ліжка для госпіталізованих пацієнтів повинні мати високу стійкість до різних навантажень, мати низькі експлуатаційні витрати, прості в очищення й догляді за ними, а також мати широкий діапазон трансформації, що досягається за рахунок складових частин ліжка у вигляді елементів з декількох модульних систем.
Завдяки цієї складної модульної системи можна зробити постіль точно відповідно до фізіологічних вимог пацієнта.