Покрівельні Послуги

Проведення покрівельних робіт має на увазі виконання небезпечних робіт на висоті. Покрівельник, що приступає до виконання  завдань,  зобов’язано мати не тільки посвідчення фахівця, але й допуск роботи на висоті.
1krisha-uslugi
Як би там не було, але в повсякденному житті ці правила стосуються тільки виробничої ділянки. Сучасний ринок покрівельних послуг, базується на наданні допомоги в ремонті або будівництві даху, робочими бригадами, які не мають ні посвідчень про проходження навчання в спеціалізованих закладах, ні певного досвіду. Найчастіше, виконані роботи такими фахівцями згодом ведуть до жалюгідних результатів, замовник залишається не задоволений і вплинути не як уже не зможе, тому що не полягали договори, не давалися гарантійні зобов’язання.
1-plan-rabot
Будівництво даху, складна  дуже відповідальна справа, тому таку роботу потрібно довіряти, тільки фахівцям, що спеціалізуються в даній області, з наступним наданням усіх гарантійних  зобов’язань. Ви, звичайно скажете, що це дорого й не вигідно для вашого гаманця. Але тут помиляєтеся, тому що переважно всі покрівельні фірми мають прямі пропозиції й знижки ( від 15-40%) від виробників будівельних матеріалів, відповідно наймаючи фахівців, ви розв’яжете проблему закупівлі матеріалу за низькою ціною й значно заощадите засобу на цьому.  Мало того, ви довірите роботу фахівцям, які правильно спроектують,  змонтують вашу покрівлю з наступними, гарантійними зобов’язаннями.