Особливості медичних меблів

Медичні меблі — це особливий вид меблевих виробів, які замовляються приватними клініками або урядовими органами під замовлення, для облаштованості лікарняних приміщень.
Меблі даної категорії строго сертифікуються згідно з міжнародними стандартами й проходить ряд випробувань. Сюди відносять: масажні й косметологічні столи, реабілітаційні крісло-ліжка, стоматологічні крісла, крісла для провидіння психологічного розвантаження й релаксації, ліжка-коталки аптечні меблі й багато чого іншого. Такі меблі, у звичайних салонах так просто не купити.
3mebel-medecina
У меблях для лікарень і приватних поліклінік, при конструюванні, розроблювачі більше віддають перевагу металевим каркасам, завдяки чому термін служби виробів збільшується в багато разів. Також, коштувати відзначити, що використання металу, завдяки впровадженню різних додаткових компонентів, дає можливість підвищити функціональність і мобільність при експлуатуванні даних меблів.

Основними постачальниками лікарняних меблів у нашу країну, виступають уже не перший рік є в усьому світі компанії, такі як Neomed (Словаччина), італійський виробник Swident, Hamilton Medical Furniture, PROMA REHA (Чехія).