Фурнiтура вiд FC

Під маркою FENIX COLLECTION представляємо Вашій увазі колекцію алюмінієвих профілів і аксесуарів, використовуваних для продукції меблевих фасадів, — FENIX ALUMINIUM, а також підбірку високої якості меблевих аксесуарів.
Вводячи на ринок бренд FENIX ALUMINIUM склав дуже багату оферту як з точки зору кількості профілів, так і колірної гамми аноди. На цьому етапі розвитку має 15 видів профілів, а також 4 кольори анод. Найбільш популярним покриттям є, особливе для кухонних меблів — це INOX. У зв’язку із зростаючими вимогами з боку клієнтів, а також з новими трендами у меблевому світі, постійно розширюють асортимент.
Колекція FENIX охоплює меблеві аксесуари, такі як петлі, що направляють, ноги, висувні вішалки, шурупи, ніжки, навіси, амортизатори, коліщатка і багато інших продуктів. У кожній окремо взятій позиції асортименту доступна повна гамма товару. Колекція безперервно розширюється новими позиціями, що відповідає постійному зростанню споживача клієнтів.
Продукти, позначені маркою FC, характеризуються дуже високою якістю, виготовляються з кращої сировини, грунтуючись на новітні технології.
Фірма «FEST» почала свою діяльність в 1995 році. Брати Ярослав і Кшиштов Лабановские, спостерігаючи за тенденцією на локальному ринку постачання столярів, відкрили оптову фірму меблевих аксесуарів. Від 2007 року фірма представлена безпосередньо в Калінінграді, а в 2009 році відкрила свій відділ у Вільнюсі. Великим козирем є чудовий сервіс і швидкість дій. У 2007 році були вкладені інвестиції в купівлю цифрових машин і розпочата продукція високої якості меблевих фронтів.
На сьогодні FEST — це загальноєвропейська фірма з чудовим колективом, що має в розпорядженні великий складський запас.
СТРІЧКИ КРОМОК ПВХ І ABS пластмасові стрічки Кромок ПВХ і ABS тонкі — завтовшки 0,40 мм,  0,45 мм, 0,60 мм, 0,80 мм і 1,00 мм, а також товсті — 2,00 мм. В асортименті декілька десятків кольорів uni, деревоподібних і з декоративними візерунками. Колірна гамма подобранна  до кольорів плит провідних польських виробників. За бажання клієнта є можливість підібрати новий  колір. Можливо теж зробити нову  товщину кромок в межах від 0,40 до  3,00 мм. Кромки робляться в системі jumbo roll, що дозволяє різати  кромку на кожну бажану ширину в  межах від 12 до 270 мм.
ПАПЕРОВІ КРОМКИ Паперові кромки доступні шириною від 16 мм  до 600 мм. В  оферті декілька  десятків кольорів uni і деревоподібних.
НАТУРАЛЬНІ СТРІЧКИ КРОМОК Пропонує натуральний шпон виготовлений з дерева як європейського  походження, так і екзотичного.
Пропонують також кромки тонкі,  завтовшки 0,60 мм,  підклеєні тонким шаром пластмаси — флізеліном,  а також кромки товсті, завтовшки  1,00 і 2,00 мм. Кромки доступні в ширині від 16мм до 300мм.