Тепло з Ековатою

Нові економічні технології теплоізоляції будинку У зв’язку з кризою в економіці і задоволення енергетичних ресурсів, домовласники повинні знайти нові способи зниження енергетичної експлуатації будівель.
Нова технологія і нове рішення : Теплоізоляція будівель з використанням повітряного проміжку за допомогою ізоляції EKOVATA.
Що таке EKOVATA?

«EKOVATA» — екологічно чистий продукт, має хорошу тепло і звукоізоляції. Теплоізоляція розроблена в Англії, з деревного волокна(кокосове волокно), просочене спеціальними компонентами.
Уперше була використана в 1893 роки. У Німеччині цей матеріал називається «Izoflok, Фінляндія — Ekovila. На думку експертів, в скандинавських країнах, дуже популярний будівельний матеріал для використання в дерев’яних конструкцій будівлі. Зазвичай використовується при рішенні проблем пов’язаних із зовнішньою ізоляцією і ізоляцією даху.
Переваги З часом EKOVATA не стискається і не провисає. Термін служби не менше 50 років. Для утеплення будівель знадобиться близько 4-8 годин. Матеріал захищає ліс від грибків і гризунів, будівлі — від плісняви і вологи, на додаток негорючий. Передбачуване використання продукту не представляє ніякого ризику для здоров’я. У дерев’яних стінах будівель не потрібно додаткову пароізоляцію, оскільки шар волокна злипається, утворюючи при цьому тонку плівку, яка запобігає проникненню повітря всередину матеріалу.