Виробництво тротуарної плитки

Виготовлення плитки самостійно
Як зробити тротуарну плитку в домашніх умовах

Усі ми прагнемо мати, поруч зі своїм будинком, на дачній ділянці, красиво покладені доріжки, що ведуть у сад, палісадник, город. У цьому випадку, нам допоможе реалізувати ідею, звичайна тротуарна плитка.
3-plitka-trotuarnaya
Виробництво тротуарної плитки, на сьогодні надзвичайно вигідне заняття, тому що при мінімумі вкладень в устаткування, можна почати випуск своєї продукції, як для своїх потреб, так і під реалізацію. Для виготовлення, вам знадобитися місце, майданчик, тут підійде гараж, або дачна ділянка. З устаткування, то знадобитися — бетономішалка, вібростол (можна зробити в домашніх умовах) і пластикові форми. З матеріалу, відповідно: пісок, цемент, барвники, пластифікатори.

Що стосується вібростола, то він повинен бути присутнім обов’язково й неодмінно брати участь у процесі виготовлення, деякі починаючі виготовлювачі упускають дану потребу, і після готування розчину, просто заливають готову суміш у форми. Така плитка тротуарна, якщо не відразу до найближчим часом розчарує вас, при найменшому навантаженні може потріскатися, погано протистоїть різким перепадам температур. Плитка, яка виконана вібро прослужить довго, адже недарма таку плитку порівнюють із монолітним бетоном — самим міцним видом, багато великих виробників, які вже не перший рік займаються виготовленням тротуарних плиток і бордюрів, на свою продукцію можуть дати гарантію до 30 років.