Пластифікатор для бетонного розчину

Використання спеціальних добавок (пластифікаторів) при виготовленні бетону,  уважається економічно й технічно вигідною дією. Спеціальні добавки в бетон, можуть підвищити марку бетону, і поліпшити показники неякісного цементу.

Розглянемо плюси з погляду технології виробництва бетону:

по-перше, хімічні пластифікатори збільшують морозостійкість залитого розчину, а також водонепроникність;

по-друге, сприяють підвищенню тягучості суміші, що приготовляється, без необхідності добавки зайвих л води, у результаті на виході одержуємо пластичну суміш;

по-третє, висока міцність монолітних конструкцій, сприяє знешкодженню  усадки;

по-четверте, захист від солей, відсутність тріщин при затвердінні.

3plastifikator-beton

У будівництві вигідно використовувати cуперпластифікатори — це тіж пластифікатори, тільки у відмінності від перших мають високу концентрацію, що у свою чергу збільшує економію в цементі до 20 відсотків, такий же відмітний відсоток  характерний і для поліпшення міцності.

Сам процес пластифікації сприяє різкому зменшенню натягу води на поверхні, тому дрібні частки, рівномірним образом розподіляються в розчинній суміші що приводити до однорідності виготовленого бетону, на виході одержуємо бетон з меншою кількістю змісту води. Менше води, значить менше виникнення пор при висиханні, що у свою чергу дає нам високу міцність.

Чаші всього для готування штукатурних розчинів, або бетону додають шампунь, клей ПВА, рідке мило, ви здивуєтеся, але навіть пральний порошок згодитися, усе це робиться для штучної затримки швидкості затвердіння, а значить і зручного використання розчину в роботі.

 Пластифікатори не рекомендується додавати при виготовленні грубозернистих бетонів (наприклад: керамзитобетону), тому що особливого ефекту ви не одержите.