Декоративна штукатурка

Величезна кількість варіантів по облицюванню стін і інших поверхонь можна реалізувати за допомогою такого засобу, як декоративна штукатурка. Застосовуючи різний наповнювач, інструмент і технологію нанесення можна одержати дуже оригінальні фактурні розв’язки. Як правило, шар декоративної штукатурки не перевищує 5 мм.
Види декоративної штукатурки.
3-dekorativnaya-stukaturka
Існуючі види такої штукатурки можна охарактеризувати в такий спосіб.

•минеральна декоративна штукатурка. Проводиться на основі білого цементу й містить у собі ряд спеціальних добавок. Відрізняється підвищеною міцністю й досить довгим терміном служби. Товщина шару – 1 мм. Відмінний варіант для обробки поверхонь приміщень із високою вологістю або фасадів будинків, що перебувають біля водойм.

•акрилова штукатурка. Досить доступний варіант декоративного покриття, який дуже легко наноситься й може порадувати багатою гамою розцвічень і фактури. Наноситься шаром від 1,5 до 3 мм.

•мозайчний тип декоративної штукатурки. Можна використовувати для поверхонь, які зазнають термічному впливу. Крім того, така штукатурка дає можливість створювати ефектні візерунки різних квітів і відтінків.

Не менш популярними є силікатні й силіконові декоративні штукатурки. Остання часто використовується для поверхонь, що забруднюються.