Пінополістирол і ПБ

Пінополістирол і пожежна безпека
Основною передумовою для адекватної системи протипожежного захисту є правильне проектування будівельних конструкцій із вбудованими теплоізоляційними матеріалами.  В основі кожного будинку лежить безпечне планування правильне спроектоване будівництво. Матеріал EPS пінополістирол, при правильному застосуванні, захистить будинок від пожежі, від механічних ушкоджень, вологи й цвілі. Більшість продуктів EPS, які продаються у нашій країні виготовлені з вогнестійких, так званих самозагасаючих матеріалів і елементів, добавки антипіренов. Ці компоненти додані в полістирол у строго регламентованими умовами відповідно до законодавства Європейського Союзу. Пінополістирол дуже популярний на сьогодні матеріал завдяки своїй доступній ціні. На додаток до належної пожежної безпеки EPS має як будівельний матеріал позитивні характеристики: низька вага, гарні механічні властивості, стійкість до вологи, води, сполучим з більшістю будівельних матеріалів.


Дослідження Eumeps-І (Європейська федерація EPS) показують, що самозагасаючі властивості полістиролу не втрачають свою ефективність навіть після десятилітньої експлуатації матеріалу. Результати досліджень голландської компанії TNO  EPS, довели низьку  токсичність  диму даного матеріалу, в порівнянні з натуральними, таких як дерево або мінеральна вата.
Про Асоціацію EPS у Європі
EPS Асоціація виробників, переробників і споживачів пінополістиролу в Європі —  Це добровільне об’єднання незалежних членів, підприємницької діяльності пов’язаних з виробництвом, проектуванням і монтажем систем теплоізоляції із застосуванням іноваційніх плит. Вона була створена для сприяння розвитку попиту на пінополістирол, розробку політики й законодавчих заходів щодо контролю й підвищенню якості виробів з пінополістиролу, надання консультацій в області обробки й складання виробів з пінополістиролу.