ВЕНТИЛЬОВАНІ СКЛЯНІ ФАСАДИ

Вентильовані скляні фасади в першу чергу призначені для суспільних представницьких будинків: адміністративних, банківських, аеропортів, і т.п.

Вентильовані скляні фасади — це не тільки оригінальний конструктивний розв’язок, не тільки багаті можливості в архітектурному плані, але й ціла філософія, концепція створення усередині приміщення сприятливого мікроклімату, тобто природнього середовища проживання людину — з потрібною освітленістю, температурним і влаговими  режимами, рухом повітря, і т.п. Але й одночасно із захистом від негативних атмосферних впливів — вітрів, опадів, і т.п. Усіма параметрами людей може управляти самостійно, практично не прибігаючи до допомоги кондиціонерів, обігрівачів, і т.д.
Що ж таке вентильовані скляні фасади, на яких принципах заснована робота цих конструкцій?
Дана конструкція являє собою «сорочку», оболонку, яка як би надівається на фасад будинку. На деякій відстані від стіни будинку, висотою до 0,6 м, навішується конструкція із системних профілів і скла, що є, практично, другим фасадом. Зовнішній фасад сприймає вітрові навантаження, захищає будинок від опадів, частково поглинає сонячну енергію. Для нього використовують «холодний» профіль і одинарне глухе скло.
Така оболонка може бути навішена як на стіну реконструкції будинку ( із цегли, бетону), так і на конструкцію нового спорудження («теплий» профіль + склопакети). При пристрої скляного вентильованого фасаду при реконструкції в районі розташування вікон ставиться прозоре скло, а в районі глухої стіни, залежно від задуму архітектора, може бути застосоване або дзеркальне скло, або глухі панелі.

Опис системи:
Стінка будинку
1.Консоль
2.Термоізоляційна підбивка
3.Профіль горизонтальний
4.Минвата
5.Дюбель парасоль
6.Профіль вертикальний
7.Провітрювання
8.Фасадне облицювання.