Клінкерні панелі

Клінкерні панелі зроблені із ПВХ найвищої якості й із кварцового піску з єднальною речовиною. Панелі можна монтувати  на будь-яких об’єктах  – дерев’яних, цегельних, у сирому стані, оштукатурених. Можна  також монтувати на фасадах  будинків,  на господарських будівлях,  на альтанках і огородженнях.  Клінкерні панелі дозволяють швидко облицювати стіни старих будинків і надають їм вид традиційної клінкерної цегли забезпечуючи при цьому теплоізоляцію.
Панелі виготовлені з неспаленного матеріалу. Вони стійкі проти атмосферних,  біологічних і хімічних впливів.  Клінкерні панелі по ступеню стійкості до впливів навколишнього середовища перевершує більшість порід природного каменю вони не  не розтріскуються,  не лупляться, зберігають свій колір. Панелі легко містити в чистоті й вони  не вимагають консервації.
Панелі мають Атестат Державної гігієнічної установи й сертифікат Інституту Будівельної Техніки в області Вогненної Класифікації. — тобто проникнення вогню через  стіни з боку фасаду, що підтверджує не спаленність панелей.
Застосування клінкерних панелей:
— Панелі можна монтувати на будь-яких об’єктах – дерев’яних, цегельних, у сирому стані,  оштукатурених.
— Можливість монтажу панелей на фасадах будинків, на господарських будівлях, на різного  типу огородженнях, на гаражах, альтанках, навісах і ін.
— Клінкерні панелі дозволяють швидко облицювати, утеплити стіни старих, зруйнованих будинків . Панелі доступні у кольорах:  червоний, жовтий, білий і сірий.  Шов між панелями може бути білий або чорний. Інші кольори доступні по індивідуальних замовленнях.

Технічні характеристики клінкерної панелі:
— висота: 7 cм
— ширина клінкерної плитки: 24 cм
— висота клінкерної плитки: 6 cм
— кількість клінкерних плиток pro panel: 5 шт.
— товщина панелі  разом із плиткою: 1 cм
— величина однієї панелі: 0,08 м2 (12 панелей = 1 м2)
— вага: 5 кг / 1 м2
— пластмаса: ПВХ тверде з UV
— клінкер: кварцовий пісок  з єднальною речовиною й барвником.

Панелі монтується до стіни за допомогою дюбеля  (дерев’яним, сталевим або із ПВХ).  Планки ґрат укладається горизонтально або вертикально, залежно від проекту.  Укладання панелей починається знизу.  Монтаж простий, так що при  бажанні Ви можете зробити його самостійно. Під час обробки фасаду зможете утеплити будинок за допомогою мінеральної вати або пінополістиролу,  якими треба виконати  шви між планками ґрат.  Якщо не прагнете утеплювати будинок  простір між планками  залишається порожнім. Час укладання 1  м²  — приблизно 1  година.  Сухий фасад не вимагає додаткових процедур і регенерації.  У випадку ушкодження можна поміняти  ушкоджену частину,і не потрібно розбирати весь фасад.