Металочерепиця

На думку фахівців, металочерепиця — це один з найпопулярніших покрівельних матеріалів на сьогодні. Він потрапив в нашу країну з імпортних ринків в числі перших і замінив покриття дахів шифером та фальцем. До речі, відомо, що в Європі практично половина усіх споруд покрита саме нею.

Металочерепиця примітна тим, що її відрізняє від інших покрівельних матеріалів досить привабливий і навіть престижний зовнішній вигляд. Також вона може похвалитися тим, що її захисно-декоративне покриття має щонайширшу колірну гамму, що дозволяє експериментувати з дизайном будівель і проявляти безмежну фантазію.


Звертаючись до історії, відмітимо, що покрівлі з металочерепиці з’явилися у кінці сорокових років. Безумовно, вона була набагато простіша, ніж сучасні, але, проте, вони знаходиться в пристойному стані і до цього дня. А взагалі, ще древні римляни покривали покрівлю металом, а точніше мідними пластинами. Ними покривалися дахи храмів і палаців. А чи знаєте Ви, що здавна метал на даху символізував статус і благополуччя?

Сучасна металочерепиця дуже легко укладається, практично невагома, довговічна, міцна, якісна, практична, водонепроникна. До всього іншому металочерепиця — це той покрівельний матеріал, який витримує будь-яку температуру та її перепади. Що ж це означає? А то, що металочерепицю можна використати у будь-якому з кліматичних поясів. Позитивні якості металочерепиці можна перераховувати до безкінечності!

Металочерепиця давно вже отримала всенародне визнання. Придбати описуваний покрівельний матеріал Ви можете практично всюди, проте будьте обережні у виборі і віддавайте перевагу перевіреним організаціям!

Буквально кілька років тому металочерепиця ще не була доступним покрівельним матеріалом, та як відносилися до неї з недовірою і настороженістю, людям була незрозуміла технологія виробництва. Але прогрес і прагнення людей до пізнання нового і незвіданого зруйнували страхи. На сьогодні металочерепиця активно застосуються при проведенні покрівельних робіт.

Металочерепиця стала доступним покрівельним матеріалом. Вона значно дешевша за інші листові покриття, що дозволяє їй займати лідируючі позиції.

Підводячи підсумок, слід сказати, що основними достоїнствами металочерепиці по праву можна назвати простоту монтажу покрівлі і її ремонт, надійність, довговічність, відносно низьку цінову категорію, різні колірні рішення, а також відсутність необхідності надалі її обслуговуванні.

Звичайно є і негативні сторони металочерепиці. Сюди відносять підвищений рівень шуму покрівлі при великій кількості атмосферних опадів і нагрівання металочерепиці на сонці. Але усі ці недоліки легко мінімізувати, застосовуючи виключно сучасні і перевірені покрівельні матеріали і технології.

Металочерепиця користуються успіхом як у будівельників, так і у замовників. Вона знаходить застосування при покрівельних роботах промислових і громадських будівель, будівництві котеджів і заміських будинків, торгових комплексів, спортивних споруд і так далі.

Металочерепиця — це кращий покрівельний матеріал для благоустрою Вашої покрівлі і її архітектурного перетворення.