Як вибрати кондиціонер?

З наближенням літа усе більш громадян замислюються над тим, як зробити своє житло максимально прохолодним. Краще всього — придбати вентилятор або кондиціонер. Якщо перший створює багато шуму, то другий чудово підійде і для квартири, і для будинку. Оскільки кондиціонер — дороге задоволення, головне не помилитися у виборі оптимального варианта.

При виборі кондиціонера звернеть увагу на розмір кімнати, в якій він буде знаходитиметься.
Ціна на кондиціонер залежить від виробника(в першу чергу грає роль торгова марка). Наприклад, кондиціонер менш відомої фірми коштує дешевше, чим більше популярного бренду, хоч має і ті ж функції. Ціна залежить також від потужності, площі кімнати, в якій встановлюватиметься кондиціонер, додаткових функцій, наприклад, кількості фільтрів для повітря.

Тоді як вибрати кондиціонер так, щоб не потрапити в просак! Давайте для цього подивимося що ж таке кондиціонер і з чого він зроблений!

Фільтри — спеціальні сіточки, так звані пилозбірники, розташовані в середині кондиціонеру. Фільтри потрібно періодично чистити. Вони виймаються з кондиціонера витрушуються, протираються ганчіркою.

Також продаються спеціальні спреї, якими обробляється кондиціонер усередині. Їх середня ціна до 100 гривен. Чистити кондиціонери потрібно у міру забруднення. А спреєм обробляти на початку і у кінці сезону, приблизно раз на 3 місяці.

У дорожчих кондиціонерах встановлені різні типи фільтрів. Вони очищають повітря від усіх видів забруднення, їх рекомендують тим, у кого є алергія.

Наприклад, фотокаталітичний фільтр — спеціальний фільтр для систем кондиціонування повітря. Він очищає повітря від різних бактерій і мікробів. Такий фільтр розкладає такі шкідливі гази, як формальдегід, аміак, сірководень.

Кондиціонери з катехиновым фільтром добре брати тим, у кого є домашні тварини. За допомогою електростатичних властивостей фільтра повітря
очищається від шерсті тварин.

Гарантія

На кожен кондиціонер покупцям дається гарантія. Залежно від виробника, це може бути 1,2, 3 роки. Усі кондиціонери ремонтують в сервісних центрах, адреси і телефони центрів вказані в гарантійному талоні.

Важливо

Кондиціонер потрібно вибирати відповідно до розміру кімнати. На кожному кондиціонері позначена маркіровка. Наприклад, 7 означає, що цей кондиціонер можна встановити в кімнаті розміром до 27 квадратних метрів. Цифра 9 на кондиціонері означає, що він відмінно буде працювати в кімнаті від 27 до 36 метрів квадратних.
Потрібно враховувати, сонячна сторона кімнати або ні. Краще встановлювати його в тіні, щоб кондиціонер витрачав менше енергії на охолодження кімнати. Якщо в кімнаті, де буде кондиціонер, є ще холодильник, телевізор, мікрохвильова піч, варто придбати потужнішу систему охолодження, чим для тієї, де цих приладів немає.