Сходи

 

Сходи на косоурах
На сьогодні це один з найпопулярніших видів сходів. За рахунок полегшеної конструкції сходів виглядають сучасно, візуально не зменшуючи простору.


Використовуючи різьблення і тонування, можна отримати прекрасні сходи в класичному стилі. Залежно від здатності стін і перекриттів, використовується один або два косоура(несуча балка до якої кріпляться сходи). У відмінності від сходів на тятиві, поручні кріпляться на косоуры згори. Цей тип сходів дозволяє монтувати її не лише в кам’яних і дерев’яних будинках, але і у будинках з обмеженою здатністю несучих стін.

Сходи на тятивах
Найбільш поширений тип сходів. Широко використовується як в класичному, так і сучасному інтер’єрі за рахунок різних варіантів обгороджувань. У відмінності від сходів на косоурах і больцах, такі сходи масивніші, що дозволяє яскравіше передати текстуру дерева.

Сходи кріпляться в пазах на тятивах гвинтовими з’єднаннями з використанням клею і силікону. Можливі різні комбінації.

Сходи на металевому каркасі
Дуже сучасні і функціональні сходи. Легкі і міцні, вони, у більшості випадків, не вимагають опорного стовпа, що збільшує корисний простір під сходами. Конструкція виготовляється з нержавіючої шліфованої сталі або металевого профілю, і може бути пофарбована по Вашому бажанню як в класичні кольори, так і в сміливі, яскраві тони.

Поручні  можуть бути металевими або дерев’яними. Як доповнення можно добавити скло.

Гвинтові сходи
Ще один тип сходів — гвинтова. У інтер’єрі, поза сумнівом, виступає дуже ефектним елементом. Красиві, витончені гвинтові сходи сьогодні упевнено завойовують своє місце у багаторівневих квартирах і приватних будинках.

Величезним їх плюсом є компактність: при висоті стель три метри і більше будь-які гвинтові сходи займають значно меншу площу.

Сходи на больцах


Сходи на больцах. Свою назву вона дістала від німецького слова bolz, яке переводиться як болт або штир і означає кріпильний елемент. Сходи кріпляться до стіни за допомогою больцев. Незважаючи на уявну крихкість, такі сходи можуть витримати значне навантаження і незлічену безліч спусків і підйомів.

Ексклюзивні сходи
До ексклюзивних сходів відносяться сходи складної конфігурації з обробкою ручної роботи, елементами різьблення, виготовлені з цінних порід дерева, таких, як вишня, горіх.

Перила для сходів
Грамотно спроектована і підібрана по дизайну усього приміщення сходи здатні справити сприятливе враження на відвідувачів, гостей або ділових партнерів серйозної організації, що стежить за своїм іміджем.
Різноманітність малюнків і можливість використання кованих елементів в оформленні сходового обгороджування дозволить підібрати оптимальний варіант на будь-який смак і фінансові можливості.