Модульні сходи ідеальний вибір

Часто ми задаємося питанням, що може зробити будинок більш комфортним і затишним. Ми шукаємо щось, що дало б нам відчуття розкоші й радувало око. Інакше кажучи, нам потрібно щось майже ідеальне. Таким вдалим рішенням, яке поєднувало би в собі практичність і красу можуть стати дерев’яні сходи. За старих часів, теслі пропонували сходи з різних видів деревини, які могли інтегрувати в будь-який інтер’єр. Стереотипи про те, що дерев’яні сходи повинні бути громіздкими, важкими й темними, родом із середньовічного замку, уже давно пішли в минуле. Сьогодні, це можуть бути витончені модульні конструкції, пофарбовані в будь-який колір і будь-якої конфігурації. Модульні рішення ідеально підходять для всіх, хто цінує сучасний дизайн і форми.

Деревина є класичним матеріалом, завдяки якому сходи виглядають любо в абсолютно будь-яких просторах. Дерев’яні сходи є ідеальним вибором для тих, хто цінує гарний смак, зручність і практичність. Крім того, вони, безумовно, більш екологічно чисті.

Та або інша конструкція сход, пов’язана з бездоганним і точним виміром, оптимальної конструкції, впевненою роботою й ефективним і ретельним монтуванням. Сходи у вашому будинку повинні бути комфортні, безпечні й ретельно підібрані до інтер’єру. Враховуючи усе вище сказане, слід довірити виготовлення й монтування сход, тільки робітникам високого професійного рівня чесно відданих своєї справі.

Авангард Майстер, може вам запропонувати різні моделі сходів. Кожна з них робиться із пристрастю, с переліком усіх стандартів, що робить їх міцними, надійними, гарними й вишуканими до дрібних деталей. Завдяки цілому ряду реалізованих проектів, ви знайдете ідеальний продукт саме для себе.

 

 

Компанія Авангард Майстер працює вже не перший рік, і зарекомендувала себе тільки з позитивної сторони. Завдяки власному виробництву, і наявності фахівців, може запропонувати виготовлення по індивідуальному замовленню, враховуючи всі побажання своїх клієнтів. Основним профілем діяльності є виробництво сходів і створення внутрішніх та зовнішніх елементів екстер’єру й інтер’єру.

 

 

Усі клієнти забезпечуються професійним і комплексним обслуговуванням, у тому числі:

  • безкоштовний вимір;
  • експертна консультація й допомога;
  • проектування, виконання проекту;
  • виробництво;
  • монтування на місці.

На всі вироби й послуги діють гарантійні зобов’язання.